Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 75
  1. #1
    Guest

    Default CZE/SVK The Crims sraz Praha - August 2007

    Zdravim gangsteři

    přišel jsem s nápadem, udělat TC sraz pro hráče z Čech a Slovenska, a tak jsem tu, abych Vám napsal alespoň předběžné informace.

    Sraz by se konal od pátku do neděle 24. - 26. 8. 2007 v pražském campu Džbán, sousedícím s přírodní rezervací Divoká Šárka.

    Sešli bychom se v pátek, 24. 8. 2007 na Hlavním Nádraží Praha někdy navečer (přesný čas udám, až bude jasná sestava lidí, který se tam sejdou). Odtud by následoval hromadný přesun do campu, rozdělání stanů, přidělení si xichtů k nickům atd.

    Cíl této akce je ten, abychom se poznali jako lidi a ne jen jako hráči a abychom věděli, s jakými lidmi se denně bavíme, hrajeme na nicku atd.

    Každý bude muset mít svůj stan a potraviny (které je možné nakoupit v praze), lahvinku/cigaretku něčeho dobrého a peníze na piva a na prase, které se pokusím sehnat a společně si ho upečeme (cenu udám později). Camp by měl, podle ceníku uvedeného na webových stránkách, stát všeho všudy každého CZK 265,- ale všichni si s sebou vemte ještě finanční rezervu.

    Počítejte s tím, že jelikož se jedná o první sraz, tak to nebude ani zdaleka tak v pohodě, jak bychom si asi představovali, ale pokud se mi povede to, o co se snažím, tj. začít tradici každoročních TC srazů, tak věřte, že se to bude díky nabírání zkušeností jen lepšit

    Takže:
    - Datum: 24. - 26. 8. 2007
    - Misto: camp Džbán - Praha ( http://www.campdzban.eu/cs/index.php)
    - Sraz: Hlavní Nádraží Praha 24. 8. 2007 (přesný čas udám)
    - S sebou: stan, potraviny, něco dobrého, dostatek peněz, dobrou náladu
    - Cena za camp: 265,-


    Pište sem ZÁVAZNÉ přihlášky. Pokud by více lidem vyloženě nevyhovovalo datum, je možné se domluvit na jiném

    Pokud budete potřebovat nějaké spešl informace, tak nejdříve pište sem a pokud by došlo k tomu, že bych dlouho nereagoval, tak mě kontaktujte na
    skype: mates_007
    Můžete také kontaktovat Martulinka, který se ochotně nabídl, že mi pomůže s organizací na
    skype: martulinek2

    -Bigem-

  2. #2
    Guest

    Default Re: CZE/SVK The Crims sraz Praha - August 2007

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Zdravim gangsteři

    přišel jsem s nápadem, udělat TC sraz pro hráče z Čech a Slovenska, a tak jsem tu, abych Vám napsal alespoň předběžné informace.

    Sraz by se konal od pátku do neděle 24. - 26. 8. 2007 v pražském campu Džbán, sousedícím s přírodní rezervací Divoká Šárka.

    Sešli bychom se v pátek, 24. 8. 2007 na Hlavním Nádraží Praha někdy navečer (přesný čas udám, až bude jasná sestava lidí, který se tam sejdou). Odtud by následoval hromadný přesun do campu, rozdělání stanů, přidělení si xichtů k nickům atd.

    Cíl této akce je ten, abychom se poznali jako lidi a ne jen jako hráči a abychom věděli, s jakými lidmi se denně bavíme, hrajeme na nicku atd.

    Každý bude muset mít svůj stan a potraviny (které je možné nakoupit v praze), lahvinku/cigaretku něčeho dobrého a peníze na piva a na prase, které se pokusím sehnat a společně si ho upečeme (cenu udám později). Camp by měl, podle ceníku uvedeného na webových stránkách, stát všeho všudy každého CZK 265,- ale všichni si s sebou vemte ještě finanční rezervu.

    Počítejte s tím, že jelikož se jedná o první sraz, tak to nebude ani zdaleka tak v pohodě, jak bychom si asi představovali, ale pokud se mi povede to, o co se snažím, tj. začít tradici každoročních TC srazů, tak věřte, že se to bude díky nabírání zkušeností jen lepšit

    Takže:
    - Datum: 24. - 26. 8. 2007
    - Misto: camp Džbán - Praha ( http://www.campdzban.eu/cs/index.php)
    - Sraz: Hlavní Nádraží Praha 24. 8. 2007 (přesný čas udám)
    - S sebou: stan, potraviny, něco dobrého, dostatek peněz, dobrou náladu
    - Cena za camp: 265,-


    Pište sem ZÁVAZNÉ přihlášky. Pokud by více lidem vyloženě nevyhovovalo datum, je možné se domluvit na jiném

    Pokud budete potřebovat nějaké spešl informace, tak nejdříve pište sem a pokud by došlo k tomu, že bych dlouho nereagoval, tak mě kontaktujte na
    skype: mates_007
    Můžete také kontaktovat Martulinka, který se ochotně nabídl, že mi pomůže s organizací na
    skype: martulinek2

    -Bigem-
    Se vsichni vozereme a poblijeme a upeceme toho kdo bude nejvetsi prase ale ne...tak snad sa podari... ))

  3. #3
    Guest

    Default

    lol -bigemek- tak ja se ZAVAZNE prihlasuju a zacinam schanet stan -yes- CRIMS sraz, to bude parada! Holky doufam, ze me nenechate ve stychu, moc nas nehraje..

  4. #4
    Guest

    Default

    Bigem zabudol si napisat ze Wulkan a Nomex treba nechat doma ! ja dufam ze ludia su normalny a ne ze ked sa ich tam stretne 10 tak zacnu kradnut daco

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by slipknot4me
    Bigem zabudol si napisat ze Wulkan a Nomex treba nechat doma ! ja dufam ze ludia su normalny a ne ze ked sa ich tam stretne 10 tak zacnu kradnut daco
    jakože začnou hledat Al Capona ?

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by koffisko
    Quote Originally Posted by slipknot4me
    Bigem zabudol si napisat ze Wulkan a Nomex treba nechat doma ! ja dufam ze ludia su normalny a ne ze ked sa ich tam stretne 10 tak zacnu kradnut daco
    jakože začnou hledat Al Capona ?
    no hej a ako poznam daktorich hracov tak daktori sa vyseru na Al Capona a radsej pojdu na Ruskeho drogoveho bossa...a keby bolo malo jebnu si daco v bare...(ale snad ne 12x99 davok lebo to nebude sranda )

  7. #7
    Guest

    Default Re: CZE/SVK The Crims sraz Praha - August 2007

    Quote Originally Posted by slipknot4me
    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Zdravim gangsteři

    přišel jsem s nápadem, udělat TC sraz pro hráče z Čech a Slovenska, a tak jsem tu, abych Vám napsal alespoň předběžné informace.
    ...
    ...
    ...
    -Bigem-
    Se vsichni vozereme a poblijeme a upeceme toho kdo bude nejvetsi prase ale ne...tak snad sa podari... ))
    noo vzhladom na to že nechcem byť upečený, ja tam nejdem...

  8. #8
    Guest

    Default

    praha? a vy ste sa zbláznili? bratislava jedine

  9. #9
    Guest

    Default

    Takže zatím to vypadá na sestavu:
    Incursive
    slipknot4me
    numer0un0
    zigac
    martulinek

    lidé kteří se ještě rozhodují:
    MartyMcFly
    Olinho
    laado
    Mororus
    Rakson
    V4l1st4r
    hhhaaahhh

    Prosím všechny, které jsem napsal do zatím jisté sestavy, aby to tu potvrdili, pokud tedy přijedou, abychom se s martulinkem domluvil na financích.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    praha? a vy ste sa zbláznili? bratislava jedine
    Bratislava? lol PRAHA ONLY

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •