Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 75
  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Bigem4Ever
    Já vim, že jste nic neslíbili, ale vaše odpovědi byly jedny z těch kladnějších, proto jsem vás tam napsal. Nevim odkud je numero, ale s tebou, zigaci, tam počítáme
    ja sem z trutnova, asi dve hodiny autem

  2. #22
    Guest

    Default

    jen tak mě napadlo že svk hrači to budou mít dost daleko něktěří jen přes česko a někteří i přes svk taK SE NECHAME PŘEKVAPIT JAK SE TO VYMYSLÍ

  3. #23
    Guest

    Default

    Toto mě samozřejmě napadlo, ale nedá se svítit. Pokud tento sraz dopadne dobře a objeví se zájem o další srazy, tak bych se nebránil jet i na Slovensko

  4. #24

    Default


  5. #25
    Guest

    Default Slovensti bratri :-D

    panove nechci do toho moc kecat ale kdyby slovensti bratri dohodly a daly si spicha v Bratislave a pak skupinove vyrazily vlakem smer praha tak by to mozna ani nemely tak moc drahy. Ale i tak bude ta cesta dlouha a na oplatku by se treba sraz za rok mohl uskutecnit nekde u nich v okoli Bratislavy Smile ja by sem se taky nepranil vyrazit na kalbicku k nim Smile

  6. #26
    Guest

    Default

    Koukal jsem se na dopravní spojení Bratislava - Praha a levněji vyjde autobus, s tím, že jsem nehledal skupinové slevy. Kdyby se vás sešlo ze Slovenska třeba 10, tak si myslím, že už by se to dalo brát jako skupina, ale nepátral jsem po tom zatím.

  7. #27
    Guest

    Default

    lol no ja s raksonom napriklad to mame aj do blavy daleko...

    Quote Originally Posted by martulinek
    panove nechci do toho moc kecat ale kdyby slovensti bratri dohodly a daly si spicha v Bratislave a pak skupinove vyrazily vlakem smer praha tak by to mozna ani nemely tak moc drahy. Ale i tak bude ta cesta dlouha a na oplatku by se treba sraz za rok mohl uskutecnit nekde u nich v okoli Bratislavy Smile ja by sem se taky nepranil vyrazit na kalbicku k nim Smile
    do blavy 5 hodin, 700sk, do prahy dalsich 6 hodin a neviem kolko zas
    penazi... je to pre nas fakt moc... iba zeby vyhrajeme 400$ v 21. kole
    a zaplatime si cestu na zraz ... ale vyzera to tak ze si urobime taku
    sukromnejsiu party niekde na strednom slovensku.

  8. #28
    Guest

    Default

    Bratislava - Praha
    320 SK
    4 hodiny 45 minut
    autobus Student Agency

  9. #29
    Guest

    Default

    autobus je na hovno, vlak je lepší no a pendolíno či jak sa to volá asi nie je zadarmo

  10. #30

    Default

    bigem alebo zaplať cest každému a prídeme

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •