Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27

Thread: [LV]Translation

  1. #11
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sylph View Post
    Neiestāstīšu tādēļ, ka Tu lohs esi ! Galīgi pie dirsas tā tava vārna.
    Ar prātu tev točna nav paveicies.

  2. #12
    Guest

    Default

    Ja man nav paveicies ar prātu, tad jājautā, kā ir ar tevi.. DD Kaut ko man kā pediņi piesienaties, ka nespēlēju vecos raundus baigi.. tagad pēkšņi parādos un esmu bots. Tu esi apsēsts ar thecrims un nespēj atlaist vaļā. Tāpat kā Reality.. o, es jau retired, bet tagad ar deathlv acc mauc. D
    Jūsu, idiotu, zināšanai, vecos raundus spēlēju.. vēl pirms loha Reality un tevis.

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by sylph View Post
    Ja man nav paveicies ar prātu, tad jājautā, kā ir ar tevi.. DD Kaut ko man kā pediņi piesienaties, ka nespēlēju vecos raundus baigi.. tagad pēkšņi parādos un esmu bots. Tu esi apsēsts ar thecrims un nespēj atlaist vaļā. Tāpat kā Reality.. o, es jau retired, bet tagad ar deathlv acc mauc. D
    Jūsu, idiotu, zināšanai, vecos raundus spēlēju.. vēl pirms loha Reality un tevis.
    Apsveicu, 12 gadīgais, kurš spēlē tikai trešo raundu, 20to, 50to un šo. Sīkais, kurš neapjēdz cik vienkārši tagad nāk respekts un stati, nekā agrak. Sīkais, kurš diemžēl nespēlē ne agrāk par mani, ne Reality. Man pirmais raunds bija 11tais, so shut up!
    Last edited by ICanDoThat; 08-20-2011 at 09:02 PM.

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ICanDoThat View Post
    Apsveicu, 12 gadīgais, kurš spēlē tikai trešo raundu, 20to, 50to un šo. Sīkais, kurš neapjēdz cik vienkārši tagad nāk respekts un stati, nekā agrak. Sīkais, kurš diemžēl nespēlē ne agrāk par mani, ne Reality. Man pirmais raunds bija 11tais, so shut up!
    Haha, gejs, man pirmais raunds bija astotais.

  5. #15
    Guest

    Default

    And so what? Man vienalga, vai spēlēji vai nē. Šis therads ir domāts LV tulkojuma kļūdām, tapēc aiztaisi savu muti un pazūdi no šejienes, tu te tikai traucē.

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ICanDoThat View Post
    And so what? Man vienalga, vai spēlēji vai nē. Šis therads ir domāts LV tulkojuma kļūdām, tapēc aiztaisi savu muti un pazūdi no šejienes, tu te tikai traucē.
    Ļauj kaut ko atgādināt.. tavām tulkojuma kļūdām, gej. DDDDDDDDDDDDDDDDD

  7. #17
    Guest

    Default

    Šerloka ofiss
    Vajadzība pēc intelekta?

    *Intelekts ir cilvēka domāšanas un racionālas izziņas spēja, izmantojot izziņas rezultātus, darboties jaunā situācijā. Tā ir spēja izzināt, kas notiek apkārt. (wikipedia)
    Jebšu, spēja uzņemt informāciju.
    Tātad, nevis intelekts, bet inteliģence, jeb pati informācija, nevis spēja to uzņemt.



    Pēdējās ielogošanās un tādas darīšanas.. latviešu valodā tāda vārda "logoties" nav.
    Last edited by sylph; 10-12-2011 at 03:11 PM.

  8. #18
    Guest

    Default

    Ko tad man rakstīt - Pēdējās autorizācijas? Tur tā jau vārdiem "Pēdējās ielogošanās" nav vietas. Varbūt likt vienkārši "Autorizācijas"?

  9. #19
    Guest

    Default

    Nezinu, draugs, bet "logošanās" noteikti neder.

  10. #20
    Guest

    Default

    Tagad ir okey?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •