Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
  1. #1
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default Pomoć novim igračima!

    Kako brzo do 100 resp-a???

    1.Kupite pelenu, odradite old lady par puta dok ne skupite za bejzbolku(2 ili 3 puta)!!!
    2.Proverite na calc-u koliki vam je power(bude oko 25) pa nastavite dalje!
    3.Kad skupite pare kupite kožnu jaknu ali pazite da vam ostane dovoljno da napunite staminu(nađite neki klub koji igrica generiše, ispisani su krupnijim slovima, i uzmite 50 piva-a što u početku ne može da bude >450$)
    4.Kad pređete 70 resp-a nađite nekog(forum ili square ili napravite još jedan acc) i napravite forex gang
    5.S' obzirom da forex donosi u proseku 12000$ skupite pare i otvorite svoj klub i drogirajte se po nabavnim cenama !
    ***************KORISTITE KALKULATORE******************

    Najbolji način da se dalje unapređujete je da budete u gangu!
    -radite forex dok ne kupite neku dobru pucu i shiny armor
    -radite single robbery dok ne dođete do 300 respa
    -radite federalne rezerve... itd.
    U crimsima je veoma bitno da poznajete što više ljudi!!!

    *Assault

    Assault možete uraditi samo ukoliko imate druge usere u odnosima!
    Što se tiče assaulta to nemojte da praktikujete u ranoj fazi igre nego tek kad kupite najjače oružije i armor(što nije teško kad ste u gangu)...
    Assaultom povećavate svoje karakteristike, ali ih možete i izgubiti!

    *Kurve i zgrade

    Tu i nema neke filozofije... što više to bolje
    Moja preporuka je da kupujete samo jednu vrstu zgrade (npr. special k)

    *Bolnica

    Što se više drogirate to droge manje utiču na vas tj. stamina vam se manje puni. Da bi to rešili odete u bolnicu i uzmete jedan metadon.
    Ako se drogirate neprestano i ne skidate se biće vam potrebno više od jednog metadona i njegova cena će biti veća!
    Detox radi isto što i metadon samo što košta više!!!
    Moja preporuka je da odete u klub 3 puta pa posle toga uzmete metadon!
    Menjanjem izgleda izbegavate da vas neko prebije(ili ne ), i trudite se da ne ostavite crvene u rel-u jer neko može da vas prebije!

    FAQ:
    http://forum8.thecrims.com/viewtopic.php?t=30476

    Kalkulatori:
    http://crims.biz/
    http://www.thecrims.grygar.eu/index....calc&calclg=cs

    Ako ima neko nešto da doda neka doda pošto je ovo neko moje viđenje!

    Pozz!
    Last edited by FatJony; 03-18-2008 at 12:50 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Pa napravis accova koliko ti je volja i spojis ih u jedan isti gang. U zavistnosti od njihovih statova (kroisti calculator) mozes da radis razlicite pljacke...

  3. #3
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by bothichelli
    Hvala Laki na informaciji.
    Samo mi nisi odgovorio zasto stalno budem prebijen i sta znaci da se ne ostane u crvenom?
    Citiram FatJonya: "i trudite se da ne ostavite crvene u rel-u jer neko može da vas prebije"
    Kad uđeš u neki klub, tamo sretneš neke ljude koji ti ostaju u relation-u, što u prevodu znači da može da te napadne!
    Mali savet: nemoj da ulaziš u bilo koji klub nego otvori svoj!!!

  4. #4
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by nanekba
    U medjuvremenu sam i ja shvatio da ovi vodeci accounti ustvari igra njih 50 sto je po meni veoma glupo, glupo mi je i to sto svako moze imati po 50 accounta i nikom to ne smeta. Po meni to je za zgubi dane koji nemaju pametnija posla nego to da kreiraju acc i da ih napucavaju.
    Stvarno ne znam što ti smeta što neko ima više acc-ova. Ako hoćeš da igraš 4fun onda ti je najbolje da igraš sa 3 acc i da nađeš još par ljudi da igraš sa njima, tako ćeš na igru izdvajati oko 1h-2h dnevno!

    Quote Originally Posted by nanekba
    Ja ovo igram cisto iz zadovoljstva i nadam se da ce se neka pravila promjeniti do sljedece runde kao sto je npr. ogame gdje osoba koja udje sa druge IP adrese dobije ban ili slicno, tako da jos jednom govorim veoma je ovo glupo ovo igrati ovako.
    Većina ljudi kad se konektuje na net dobije drugu IP adresu!!!

    Quote Originally Posted by PasaLion
    imam i ja jedno pitanje !

    jel se pune statsi kad se radi neka pljacka ganga
    Puni se ali nešto manje nego na single rob!

  5. #5
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    Evo chisto da osvezimo ovu dobronamernu temu dobrog choveka Jonija, poshto vidim da ima dosta novih igracha koji se ne snalaze bash najbolje.

    PS izvinjavam se na obrisanim postovima sa teme al neki stvano nisu bili korisni.....
    Last edited by Mazuma; 03-25-2008 at 12:12 AM.

  6. #6
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Evo jednog saveta svim novim igračima, a i onim ne tako novim!!!

    Don't mess with Mazuma, he is mean man!!!

    MarihuanaAA [ID: 8700430]
    2008-02-19 19:43:00
    aloo tulipane nemoj men tako da se obracas mogu otac da ti budem na thecrims a ko ce mene prituc hehehehehehe vidjecemo se opet all preko nisana

    Korisnik je banovan usled kršenja pravila #7 Racism is forbidden , first and final warning

    EminEmBoY [ID: 8585631]
    2008-02-20 13:56:24
    he sto se ti kurcis ako si me vece striji 10 godina ne vrijedi nista jer ja i drug ne ubijamo i nediraj MarihuanAA sad jasno beli me vise ima ugleda ja imam vise inteligencije i snage zato cuvaj se na ThE CrImSu he i vidjecemo se preko nisana hehehehe

    Korisnik je banovan usled kršenja pravila 7. on the oersonal profile. After ban, delete it!!!

    Heroin2222 [ID: 8643499]
    2008-02-25 20:42:35
    jebem ti mater sto si me banovo napravit cu na the crimsu milion nickova i stavicu slike i neces mi moc nista jednog banujes ja drugi sve tako dok ti ne dosadi jebem ti jos jednom mater

    Korisnik je banovan usled kršenja pravila 7. Insults on guestbook ID: 3216465. Never do that again!!!


  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by Skorpionka
    Pomagajte Mi...
    Eh ovako na cimsu sam ima tri dana i nikako ne mogu da kupim drogu, pivo,LSD...ili bilo sta drugo...dakle kad god odem u nocni zivot ono fakat mogu ici u javne kuce uzimati kurve i sve to ali kad udjem na neku zurku ili rejv klub i kad hocu neku drogu ili pivo pise mi -nesto nije uredu... pomagajte
    Reply With Quote
    To može da se desi samo ukoliko izađeš iz kluba! Znači uđeš u klub pa otvoriš novi tab, recimo prijatelje i tako nešto sl. Probaj da uzmeš drogu čim uđeš u klub!!!
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  8. #8
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Far away
    Posts
    516

    Default

    Quote Originally Posted by secer94
    evo par pitanja!!
    EJ BOK IGRAM OVO IGRICU VEC 2 RUNDA ALI NISAM NESTO SE SNASAO U NJOJ..
    !. ZNAIMA ME ZASTO HRVATSKA NEMA MODERATORA
    2.KAKO DICI STATE A DA TI JE UGLED MANJI NPR IMA 1000 UGLEDA I NAPAO SAM FRAJER KAJ IMA 600 I IZGUBIM
    3.STO ZNACI SPITAR TAKO-NESTO
    4.IMAL KOJI COVIJEK DA MI MALO POMOGNE
    5.U PROSLOJ RUNDI MI JE OBECAO lakiLuciano da ce mi dati 10 kredita ako nadem naci kako
    a ja nisam nasao nacin. pa me zanima hocu li ih dobiti
    e to bih bilo to.
    !. Hrvatska nema mod-a zato što niko od malo boljih igrača nije bio zainteresovan da bude mod!
    2. Najbolji način da imaš više statsa nego respa je da biješ ljude. To što neko ima 600 respa ne mora da znači da je slabiji od nekog ko ima 1000, takođe vrlo je moguće da neko od 600 respa ima i nomex i mean machine!!! Znači nemoj da napadaš nikog dok ne kupiš mm i nomex, i gledaj da u početku ne napadaš ljude koji imaju veći resp od tvojih statsa!
    3. no comment!!!
    4. Ima ukoliko postaviš pitanje na pravo mesto!
    5. 10 kredita ti ništa ne znači, i moje mišljenje je da ih nećeš potrošiti na pravi način!

    Pozz!
    When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace!

  9. #9
    Guest

    Default Brzo do fk

    Kako brzo do fk???

    Prvo izaberete glavni nick i napravite josh 5 acc i postavite ih u rabbit mode.

    1.Uzmete po 2 accounta na oba kupite pelenu, odradite old lady 10 puta sa oba!!!

    2.Onda se drogirate.(nađite neki klub koji igrica generiše, ispisani su krupnijim slovima, i uzmite 50 piva-a što u početku ne može da bude >450$)

    3.OBAVEZNO KORISTITE KALKULATOR POGOTOVO AKO STE POCETNIK! www.thecrims.name

    4.Otvorite svoj klub na svom glavnom acc i svi zecevi se drogiraju u tom klubu glavni acc dobija vishe kesha !

    5.Kad pređete 70 resp-a na oba nicka napravite svoj forex gang i pljackate do 250 000 tad kupite mitraljez i sjajni metalni oklop (to je dovoljno za value transport)Taj postupak ponovite i sa ostala 4 accounta.

    6.Kad svi accounti imaju mitraljez i sjajni metalni oklop od vasih 6 accounta napravite 2 ganga po 3 clana i pocnete da pljackate value transport.Najbolje bi bilo malo pljackati shoplift bar jedno 10-ak puta da vam se nabudzi minimalni dmg(tnx 2 LakiLuciano)

    7.Value transport donosi u proseku oko 40 000 pljackate ga do 5 miliona(Ovaj postupak se radi u 2 ganga po 3 accounta) tada imate dosta statsa i fali vam samo pancir koji kupite za 2 miliona na sve accounte i spremni ste za federal reserve.

    8.Pravite gang od 6 clanova pljackate federal reserve jedna pljacka u proseku donosi oko 100 000 pljackate to do 40-50 miliona ili da lovite izbor je vash...(ako lovite pljackate do 15 miliona i kupite nomex i paklenu masinu)

    9.Pocinje milkanje zeceva prvo 1vs1 sa svakim zecom pa 2 na 1 zecevi na glavni account etc najbitnije je paziti da se zecevi ne ubiju a kad se istrose statsi ima se para da se kupe novi na zeceve itd...

    PS.Paklena masina minimum dmg se budzi tako shto se pljacka shoplift to je jedini nacin da joj minimum shto pre ode na 1400


    Ova taktika je grubo predstavljena fali joj malo finesa ali je ovo siguran nacin da se dodje do fk pljacki. Ako je neshto nejasno pitajte.

    Toliko od mene za sad vidimo se na TC

    Ova taktika postaje mnogo bolja kada se ukljucuje vishe accounta ali pretpostavljam da vecinu mrzi da igra na vishe od 6 tako da je ovo mozda najbolji nacin za pocetnike ako neko zna bolji neka napishe
    Ja znam bolji nachin ali ucitelj nikad ne otkriva sve svoje tajne cak ni oni shto uce mene me nisu naucili svemu

    Ovom prilikom Exot1c tj ja(ne znam kako se ovde menja nick :'( )se puno zahvaljuje LakiLucianu, MrdnatBudali, Mazumi, vStaru, NiceDevil-u i mnogim drugima koji su moja pomoc i podrska u TC world-u
    Last edited by DB3; 01-15-2009 at 02:34 PM.

  10. #10
    Guest

    Default Dodatak

    Ovo mi se svidelo pa dodajem na moju taktiku.
    "Edit: tacke 1 - ja igram sa bejzbol palicu umesto pelenu i pljackate old lady 3 puta i onda pljackate car break in

    Tips: taktika najbolji se radi sa 18 accs - se pravi 3 ggs po 6 accs i se pljacka do 9kk - prodaj body armor kupi nomex i onda 2 ggs po 9 accs i se pljacka msm za da kupite mm,sa 1 gang moze da se produzi so pljackanja msm 20kk+,onda milkanje statsa od one accs shta imaju samo nomex + mm bez pare,kad se izmilka stats se kupuje stats i tako lako se pravi ac gang "

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •