Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
  1. #11
    Guest

    Default Brisanje Accounta

    Evo i uputstva za sve koji zhele da obrishu svoj account

    Prvo kliknete na polje Delete user onda popunite ona prva 3 polja kliknesh send potom popunish ona druga 2 polja. Onda odesh na mail sa kog je registrovan nick i uzmesh onu sifru koju si dobio na mailu i kopirash je u Confirmation Code i kliknesh na delete. I to je to tvoj account je obrisan.

    Evo ovde ti je i slika kako to izgleda i gde treba da kliknesh i shta da popunish Attachment 385

  2. #12
    Guest

    Default

    Ej ljudi novi sam ako ima neki covjek ovde dobre volje da mi pomogne malo bio bih mu zahvalan...Evo moj msn pa da se jednostavnije cujemo ^^ [email protected]
    plz nek me neko doda pa da mi malo pojasni

  3. #13
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Belgrade
    Posts
    496

    Default

    u ovoj temi ti sve lepo pishe. Isto cesh chitatli kao i da ti to isto neko napishe na MSNu

  4. #14
    Guest

    Default

    Može li mi netko reć, na koju aplikaciju moram ić ako želim nekoga premlatit ili napravit ubojstvo.
    Na aplikaciji "napad" nikad mi nitko nije ponuđen

  5. #15
    Guest

    Default

    Za da premlatis nekoga moras to da uradis na aplikaciju "napad". Ali prije toga, moras da nadzes neki igrac u nightclubima/javne kuce ili ako dodas neki u prijateljima.

  6. #16
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ritoznojcek View Post
    Na aplikaciji "napad" nikad mi nitko nije ponuđen
    Da se ti napad neko ponudi moraš da ga upoznaš u nekom night clubu ili u kojem kurbenhausu ili da ga dodaš kao prijatelja i ga onda ubiješ. Zato moraš da paziš u koji night club ideš da ne upoznaš nikog z više statsa kao ti. Zato si naredi svoj night club. Loš hrvatski jezik, Slovenac sam.

  7. #17
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Prishtina - Kosova
    Posts
    15

    Default Top 1

    Hey MAZUMA if i win top 1 how much credits i deserve because this round someone milk my accunts but no problem i want to play hard next round and i really need hope u will have hand loose to give me again like a round before plz give me if that is able for you to do :$

  8. #18
    Guest

    Default Rabit mode

    Ako moze neko od iskusnijih u igri da mi pomogne tj. da mi kaze sta je rabit mode ? Unapred hvala.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •