Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Runda #51!

  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default Runda #51!

    Dupa aniversare si sarbatoare, back to business!

    Iata ce va aduce noua runda:

    • Durata rundei se reintoarce la 184 de zile.
    • Conturile in modul iepure nu pot folosi optiunea Prieteni de Incredere.
    • Dificultatea spargerii Fort Knox a crescut la 22k.
    • Cand folosesti optiunea de cover la spargerile in gang vei primi cu 50% mai putini bani.
    • Nu poti folosi optiunea de cover la Fort Knox.
    • Investitiile au fost scoase din joc.


    Startul se da Marti, 09 August la ora 19:00!
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  2. #2
    Guest

    Default

    Doar atat?

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    "Simplicity is the ultimate form of sophistication."
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #4
    Guest

    Default

    Am si eu o intrebare cum pot intra in staff-ul Thecrims ?
    Am fost pe multe jocuri in staff,joc aceste jocuri de 4 ani dintre care 3 am stat prin staff-uri am avut si 2 jocuri proprii useri in jur de 120 online etc...astept un raspuns de la tn pot sta pe joc chiar si cate 10 ore !

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Ti-am raspuns prin PM. Iar daca ai fost in asa multe staff-uri ai sti ca acum tocmai esti offtopic.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    [*]Cand folosesti optiunea de cover la spargerile in gang vei primi cu 50% mai putini bani.
    [/U][/B]
    Daca 11 conturi au skill de GB si doar 1 nu are, toti iau cu 50% mai putini bani sau doar acel cont care nu are skill destul ?

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Vash View Post
    Daca 11 conturi au skill de GB si doar 1 nu are, toti iau cu 50% mai putini bani sau doar acel cont care nu are skill destul ?
    logic ca toti...

  8. #8
    Guest

    Default

    Numai dezavantaje...
    Sa speram ca macar investitiile sa revina la normal,in runda 52.
    Din ce zi putem da FK ?

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by prolaps View Post
    Numai dezavantaje...
    Sa speram ca macar investitiile sa revina la normal,in runda 52.
    Din ce zi putem da FK ?
    WTF!? Mi-se pare normal sa fie o runda mult mai grea(cu dezavantaje) fata de precedenta deoarece aia a fost una speciala.Daca vapoarele au revenit la normal este aproape perfect.Cred ca este mult mai rezonabil un top 5 cu 40-50kk respect decat 400-500kk .Cat despre investitii,dupa parerea mea locul lor nu este aici.Vrei cash->respect?Munceste,spargeri,vapoare,iepuri...nu sta doar din 24 de h in 24 cu mana pe invest.

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by yoBogdan View Post
    WTF!? Mi-se pare normal sa fie o runda mult mai grea(cu dezavantaje) fata de precedenta deoarece aia a fost una speciala.Daca vapoarele au revenit la normal este aproape perfect.Cred ca este mult mai rezonabil un top 5 cu 40-50kk respect decat 400-500kk .Cat despre investitii,dupa parerea mea locul lor nu este aici.Vrei cash->respect?Munceste,spargeri,vapoare,iepuri...nu sta doar din 24 de h in 24 cu mana pe invest.
    e aberant si 40-50kk respect . Mi-as dori o runda in care respectul maxim sa fie undeva la 3 milioane , iar distanta dintre locuri sa fie foarte mica

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •