Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: mndea....

  1. #1
    Guest

    Default mndea....

    Vad ca celalalt topic cu felicitari pt nashu era blocat de la atatea comentarii si am zis sa fac altu
    si sa ii feliciti pe :
    ionutzbt
    mrs
    staron
    (yobogdan) nu stiu sigur
    pt top gang cred ca trebuie sa ii multumeasca lu nashu

  2. #2
    Guest

    Default

    felicitari celor care au jucat pe contul din top 3 international . celor gen "F0RSAKEN" care-l jignesc pe 4eversky tin sa le reamintesc ca baiatul asta are mai multe cupe castigate decat aveti voi probabil runde in top5 Romania

  3. #3
    Guest

    Default

    cine ar trebui sa ii multumeasca lui nashu pt top gg? ca nu am inteles ce vrei sa zici)

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    felicitari celor care au jucat pe contul din top 3 international . celor gen "F0RSAKEN" care-l jignesc pe 4eversky tin sa le reamintesc ca baiatul asta are mai multe cupe castigate decat aveti voi probabil runde in top5 Romania
    ce treaba a avut f0rsaken cu topul 3?

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Romania View Post
    felicitari celor care au jucat pe contul din top 3 international . celor gen "F0RSAKEN" care-l jignesc pe 4eversky tin sa le reamintesc ca baiatul asta are mai multe cupe castigate decat aveti voi probabil runde in top5 Romania
    ))))) Cata atitudine xD

  6. #6
    Guest

    Default

    Ba da voi nu v-ati maturizat inca,jur.Si nu ma refer la astia noi ci la voi.Nashu,Dani,Fra`su pe care nu stiu cum il cheama,Giani,Ares,Vash....Deja a devenit un lucru banal ca la fiecare runda sa fie cearta la topicu cu feliciatri x =) Daca tot vreti sa demonstrati k sunteti mai buni decat ceilalti faceti-va dreaq o echipa si bate-ti-i.Daca voi numai aveti nicio treaba cu jocu lasati dreaq oamenii sa joace.vedeti-va de "real life" vostru.Uitati k intr-o vreme si noi jucam ca si eminem14 sau wsk (ma rog,nu ca si el) si numai faceti pe sfintii.Sunteti patetici.

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Sp00kYn1 View Post
    Ba da voi nu v-ati maturizat inca,jur.Si nu ma refer la astia noi ci la voi.Nashu,Dani,Fra`su pe care nu stiu cum il cheama,Giani,Ares,Vash....Deja a devenit un lucru banal ca la fiecare runda sa fie cearta la topicu cu feliciatri x =) Daca tot vreti sa demonstrati k sunteti mai buni decat ceilalti faceti-va dreaq o echipa si bate-ti-i.Daca voi numai aveti nicio treaba cu jocu lasati dreaq oamenii sa joace.vedeti-va de "real life" vostru.Uitati k intr-o vreme si noi jucam ca si eminem14 sau wsk (ma rog,nu ca si el) si numai faceti pe sfintii.Sunteti patetici.
    Cine s-a certat ma ? Eu cu siguranta nu, doar i-am explicat ceva, nu inteleg ce te agiti atat ? )
    Puteam sa adaug ceva dar as fi deschis iar o cearta, ia un calmant )

  8. #8
    Guest

    Default

    Termina ba k tu te certi de fiecare data cu semenii tai dela Moldova =)

  9. #9
    Guest

    Default

    Felicitari tuturor care au jucat runda anterioara.
    Va asteptam cu drag runda #54, o sa fie o 'super-mega' runda !!! )

    ps:din cauza unor off-uri aiurea postul va fi inchis,cred ca baietii au fost felicitati suficient.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •