Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Guest

    Default

    Faceti schimb de id-uri de mess si numai faceti chat din forum )
    Ares daca acea persoana iti da trustul lui nu ai de ce sa iei ban, daca tu intri pe cont la el (hack sau doar stiai parola din alte runde) atunci iei ban. Adversarul tau are incredere in acea persoana deci il lasa sa decida sa faca ce vrea cu contul, de asta se face trust doar la persoanele in care ai incredere 100%, povestea cu zaka a fost alta, unul dintre playeri jucase sau impartise contul lui cu o alta persoana in alta runda si uitase sa schimbe parola, nu a dat el trustul, deci se poate considera ca si hack.
    De exemplu, daca eu intru pe un contul tau si tu ai trust cu nashu, eu nu pot folosi trustul pe care il ai tu cu nashu pentru ca nu mi l-ai dat tu ci l-am luat eu "fortat".
    Pentru restu de comentarii nu am cuvinte... in fiecare runda aceiasi poveste.

  2. #32
    Guest

    Default

    1.eu din cate am vazut, trustul se sterge automat dupa ce se termina runda si 2. astept raspuns de la kirk...

  3. #33
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    1.eu din cate am vazut, trustul se sterge automat dupa ce se termina runda si 2. astept raspuns de la kirk...
    Da trustul se sterge automat, daca ai trust nu poti vedea ce trusturi are acel jucator deci avea parola lui... nu cred ca ai inteles.
    Acea persoana avea parola unui membru din zaka deci a incalcat regula #2 si #4 si a furat un trust care nu ii era destinat lui, fara voia acelei persoane.
    Cred ca kirk o sa iti dea aceiasi raspuns, pentru ca este singurul, altfel s-ar putea vorbi de un crew care a dat ban fara dovezi

  4. #34
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Nu mai tin minte exact la ce situatie faci referire, dar, ca regula generala, pentru ca spuneai ca:

    eu am voie sa intru pe contul adversarului meu si sa fac ce vreau eu cu contul ala?
    Raspunsul este nu, si nu cred ca trebuie sa explic prea mult. Daca ai intentia de a face rau unui alt jucator (cont) de a-l sabota indiferent de metoda, atunci incalci regulile. Si primesti ban. Am sa inchid acum topicul, felicitarile si etc le transmiteti prin PM.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •