Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Incredibil!!!

  1. #1
    Guest

    Angry Incredibil!!!

    Salutare,am si eu o intrebare.doua , trei... voi chiar sunteti nebuni?chiar asa v-ati hotarat sa va imbogatiti din jocul asta? Chiar asa incurajati robotii sa joace numai la respect? pentru cei care fac hunt nu este nici-o imbunatatire... doar dezavantaje .Dupa ce ca este destul de jos,voi,acum ati schimbat formula de iesit din Puscarie.
    Chiar asa ne obligati sa cumparam credite ca sa putem juca si noi ceva crims? Este interzis sa vinzi skill ( iti iei ban ) , unii folosesc boti pentru a juca ( nu se ia nici-o masura ) , acum nu mai este nici formula de iesit din puscarie.Sunteti jalnici,serios!Deci va rog sa nu va mai plangetit ca nu mai sunt useri online cum erau acum cativa ani.Patetic...

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SvR View Post
    Salutare,am si eu o intrebare.doua , trei... voi chiar sunteti nebuni?chiar asa v-ati hotarat sa va imbogatiti din jocul asta? Chiar asa incurajati robotii sa joace numai la respect? pentru cei care fac hunt nu este nici-o imbunatatire... doar dezavantaje .Dupa ce ca este destul de jos,voi,acum ati schimbat formula de iesit din Puscarie.
    Chiar asa ne obligati sa cumparam credite ca sa putem juca si noi ceva crims? Este interzis sa vinzi skill ( iti iei ban ) , unii folosesc boti pentru a juca ( nu se ia nici-o masura ) , acum nu mai este nici formula de iesit din puscarie.Sunteti jalnici,serios!Deci va rog sa nu va mai plangetit ca nu mai sunt useri online cum erau acum cativa ani.Patetic...
    1. Degeaba te plangi aici, Kirk nu are nicio vina crede-ma...
    2. Regula cu vandutul skilului e aiurea...ca de altfel si regula [16. Aceste reguli se pot schimba fara o notificare in prealabil.] care in traducere libera inseamna... facem ce vrea muschiul nostru ca doar e jocul nostru, deci gura mica ok? altfel iti dau ceva extraspecial cum ar fi un ban permanent
    3.Pentru cei cu huntul trebuie sa inteleaga un lucru: pe langa faptul ca e un joc pentru ei , pentru altii reprezinta un business adica o afacere. Deci daca vrei [FUN] ai o limita sa il obtii ..daca vrei mai mult platesti sau astepti...
    4.In privinta userilor online jocul e in cadere libera...de ex in runda 34 la ora 11 dimineata erau vreo 3500 online fata de 1200 acum
    5. Asa ca SVR , jocul se joaca la respect si crede-ma e mai dificil ca la hunt

  3. #3
    Guest

    Default

    1. sa mor daca am vazut undeva in postul initial numele lui kirk... sa vad cine il acuza de simti tu nevoia arzatoare sa ii dai numele in timp ce iti ascuti limba...

    later edit: am zis sa mai citesc odata, poate mi'a scapat... dar nu

  4. #4
    Guest

    Default

    Cool

    Jocul e in cadere libera de vreo 20de rundeincoace =) Nu vedeti k acu joaca numai wsk si amaratu ala de joincik...pana si Asela,care obisnuia sa joace un an intreg s-a lasat =) **** it,pana si eu m-am lasat =)))

  5. #5
    Guest

    Default

    foarte bun post-ul svr bravo te pup ;X =))))...si acum serios .... toate lumea o sa se lase intrun bun sfarsit...acuma se sta numa la ga ... userii care vaneaza luand ga dupa ga nu au cum sa progreseze...daca nu ai nici o sansa sa faci skill treci si tu si dai ga...azi ala maine ala ...la un moment hop numai e nimeni la hunt...pai si pe cine dam ga, cum facem skill? dam spargeri...merge merge la un moment dat te plictisesti...numai ai cum sa faci skill asa 4 fun numai din spargeri sau cacaturi...zic asa din experienta fiindca vanam in runda trecuta si luam ga dupa ga si nu pierdeam 5k pierdeam cate 70-80k.... si mam lasat si eu care imi place la nebunie hunt-ul si mam apucat si eu de ga...asa or sa se intample la toti....

  6. #6
    Guest

    Default

    Nu stii sa vanezi,d-aia )

  7. #7
    Guest

    Default

    nu stiu eu sa vanez ? ba al dreq cacaciosu dreq a dat spargeri 24/24 in 20 de runde si vorbeste de mine ca nu stiu sa vanez... bai nebunule cand eu vanam tu te incaltai cu fesul ia intra si tu pe thecrims la 8 seara sa vezi cata lume e in loft la hunt e gol clubu si dupa vorbesti...dormi in bocanci dar comentezi ba ce nu pot sa va halesc ba .... vorbiti si voi asa aiurea sa paretzi baieti ...
    Last edited by noshunter; 10-20-2011 at 09:50 PM.

  8. #8
    Guest

    Default

    asa e nos )) ai dreptate

  9. #9
    Guest

    Default

    zisera bootii thecrims )

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by noshunter View Post
    nu stiu eu sa vanez ? ba al dreq cacaciosu dreq a dat spargeri 24/24 in 20 de runde si vorbeste de mine ca nu stiu sa vanez... bai nebunule cand eu vanam tu te incaltai cu fesul ia intra si tu pe thecrims la 8 seara sa vezi cata lume e in loft la hunt e gol clubu si dupa vorbesti...dormi in bocanci dar comentezi ba ce nu pot sa va halesc ba .... vorbiti si voi asa aiurea sa paretzi baieti ...
    vezi sa nu-ti pocneasca vreo vena )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •