Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 34
  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    Eu cred ca am inteles destul de bine, si cine se revolta aici?! eu doar intreb .. ca sa stiu sa nu iau si eu ban aiurea.
    citete regula 15 si vb dupa

    ..de asta sunt reguli

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    Eu cred ca am inteles destul de bine, si cine se revolta aici?! eu doar intreb .. ca sa stiu sa nu iau si eu ban aiurea.
    15. Actiunile facute de un amic de incredere pe si de pe contul tau sunt considerate ca facute de tine.

  3. #23
    Guest

    Default

    pai si ala de ce a luat ban? matiksc ala? acelasi lucru a facut si ala si a luat ban...

  4. #24
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    pai si ala de ce a luat ban? matiksc ala? acelasi lucru a facut si ala si a luat ban...
    nu iti place ca am luat 3 inter ?

  5. #25
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SIlentAsSaSInSs View Post
    nu iti place ca am luat 3 inter ?
    Chiar nu-mi pasa cat ai luat si ce ati facut.. eu am intrebat ca sa stiu pe viitor ca sa nu patesc ca ala... sau sa folosesc aceasta optiune pe viitor... adica sa-mi elimin posibilii adversari prin metoda asta )).

  6. #26
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    Chiar nu-mi pasa cat ai luat si ce ati facut.. eu am intrebat ca sa stiu pe viitor ca sa nu patesc ca ala... sau sa folosesc aceasta optiune pe viitor... adica sa-mi elimin posibilii adversari prin metoda asta )).
    deci nu vad rostul...adica nimeni nu spune nimik si spui tu ....pe ce loc ai iesit..? in ro ca sa stiu...daca merita sa te agiti sau nu

  7. #27
    Guest

    Default

    De aia nu mai pot eu ca nu vezi tu rostu )). Eu intreb pentru mine si n-ai tu treaba pe cat am iesit eu, eu ma agit ca sa nu iau ban pe viitor in caz ca joc. Tu de ce te agiti? te simti cu musca pe caciula? )

  8. #28
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by AreS86 View Post
    de aia nu mai pot eu ca nu vezi tu rostu )). Eu intreb pentru mine si n-ai tu treaba pe cat am iesit eu, eu ma agit ca sa nu iau ban pe viitor in caz ca joc. Tu de ce te agiti? te simti cu musca pe caciula? )
    mda..nu am ce sa vorbesc cu tine..ca nu intelegi..si te-am bagat prea mult in seama...si inca odata mersi tuturor celor care sunt alaturi de mine...si ma sustin...cat despre ceilalti ...o seara bunaaa

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by SIlentAsSaSInSs View Post
    mda..nu am ce sa vorbesc cu tine..ca nu intelegi..si te-am bagat prea mult in seama...si inca odata mersi tuturor celor care sunt alaturi de mine...si ma sustin...cat despre ceilalti ...o seara bunaaa
    ahahahh... pai si eu te-am felicitat.. bv pt locul 3 inter si locul 1 la gang-uri alea alea etc etc Eu am pus intrebarea aia pt Kirk si te-ai bagat tu in seama...

  10. #30
    Guest

    Default

    OFF; Ares86 7 Romania,95 international.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •