Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9

Thread: pozele

  1. #1
    Guest

    Default pozele

    nu credeti ca ar trebui sa apara si alte fetze in thecrims (ma refer ca atunci cand iti faci contul tre sa iti alegi fata) cum ar fii mai multe personaje, si ma gandeam cum isi fac unii resp f mare ca ii vad pe unii ca intro ora de thecrims fac cam 500 rsp cum dreaq fac astia atata?

  2. #2
    Guest

    Default adevar sau inselaciune?

    imi zic preteni care joaka de mai mult timp ca dak o sa incepem o runda noua cei care nu au inceput din prima zi jokul o vor lua de la zero e adevarat ca sa stiu dak mai fac rsp sau nu

  3. #3
    Guest

    Default

    Si cei care o iau din prima zi, si cei care o iau din 110 zi, o incep de la 5 Respect si skillurile la fel

  4. #4
    Guest

    Default

    da` dc nu vb cu toti adminii sa faca jku sa se continue de unde sa ramas?

  5. #5
    Guest

    Default

    Si care ar fi avantajul ?

  6. #6
    Guest

    Default

    toata ideea este ca trebuie sa oferim o sansa egala tuturor jucatorilor...o runda dureama mai putin de 2 luni, deci este destul timp ca sa se determine un castigator...dar dupa acesti timp, castigatorul, si cei mai buni, au un avantaj net fata de altii care nu au atata experienta, sau care sunt la inceput de drum...deci resetam jocul, pastrand doar contul (numele, aprola, etc.) si creditele, care au fost cumparate cu bani reali...

  7. #7
    Guest

    Default

    am inteles ca sunt unii care sunt "verisorii" adminului exista regula ca sa le zica numele si parola pentru a le fface rsp?

  8. #8
    Guest

    Default

    ) LOL!
    Versisori Mwhahahahahhahahha ! daca esti unpic PuPi......... stii tu se rezolva )

  9. #9
    Guest

    Default

    Laurentiu, ce ti-am facun noi sa meritam asemenea Posturi din partea ta ?
    Dute frate in alta parte, la biserica, ce facem aici ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •