Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10

Thread: Runda #54!

  1. #1
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default Runda #54!

    Ok, am ajuns sa o vad si pe asta - desi nu mai speram.


    Runda viitoare vine cu mari schimbari pentru TheCrims. Cea mai importanta dintre ele este revenirea la sistemul de joc pe un singur cont. Este interzis sa joci si sa detii (pe) mai multe conturi si deasemenea sa imparti contul tau cu alti jucatori - indiferent de motiv. Sistemul de multi-account din trecut limiteaza serios posibilitatile de dezvoltare ale jocului. Datorita acestei schimbari am regandit unele sisteme.

    Dupa cum ati observat, pe finalul rundei trecute site-ul a fost inaccesibil. Cauza au fost o serie de atacuri DDOS carora server-ele nu le-au putut face fata din pacate. Pentru runda viitoare am pregatit o solutie anti-DDOS care ar trebui sa ne protejeze de astfel de atacuri.

    Ce este nou (sau vechi).
    • Poti juca doar pe un singur cont
    • Dificultatea spargerilor in gang a fost scazuta pentru a acomoda stilul de joc cu un singur cont
    • Nu exista limita pentru cantitea de skill pe care o poti cumpara din spital
    • Misiunile de pe Alee au revenit
    • Ai posibilitatea de a te antrena (Training) insa nu poti ataca si nu poti da spargeri in acest timp
    • Iti poti din nou investi banii pentru un profit mai mare
    • Optiunea Prieteni de Incredere si Modul Iepure au fost inlaturate
    • Iti poti schimba adresa de email din pagina proprie de profil
    • Poti intra doar pe un singur cont de pe o adresa IP
    • Nu exista limita de tranzactii la dealer-ul de droguri
    • Primesti un bilet de intrare in club pe minut, dar nu poti acumula mai mult de 30
    • Ai acces la noi spargeri cand atingi un nou nivel

    Runda 54 va incepe Joi 12 Ianuarie ora 19.00 (7 pm) GMT+2.
    Last edited by Kirk; 01-11-2012 at 11:01 PM.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  2. #2
    Guest

    Default

    salut am si eu o nemultiumire de cand m-am apucat de la 8 pana akm mi-a dat de la 100 bilete akm vad ca am 250 .. si creste cate 1 bilet pe minut 5 min nush.. e bug asa fac toti multe bilete spargeri non-stop nu?

  3. #3
    Guest

    Default

    Ai cate 1 bilet la fiecare minut, maxim e 360 bilete.

  4. #4
    Guest

    Default

    kirk... imi poti spune te rog... nivele care sunt si atacurile pt fiecare nive... eu sunt thug... si nu gasesc Tarul Drogurilor pt o misiune... ma poti ajuta ??

  5. #5
    Guest

    Default

    apropo de ce ai zis u dFM... eu akuma am avut 370 de bilete !!!

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Tarul drogurilor il ai dupa ce atingi nivelul Consigliere. Dupa ce vei scadea sub 370 de bilete, maximul detinut va fi 360.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  7. #7
    Guest

    Default

    salut , am primit un ban , si nu am cum sa mai joc acuma ..... nu am stiut ca runda asta se joaca numai cu un singur user .... eu am 4 de toate si pe toate 4 leam pierdut , vad ca .... ce sa fac ca sa primesc un unban , sa mi se scoata restrictia ??? am fost banat de MultiHunter si cand lam cautata , se pare ca nici nu exista .... ce se intampla , imi poate spune cineva ?? va rog mult ....si daca ma poate ajuta cineva ... sa imi scoata restrictia ar fi super ... mersi mult .... astept un reply , daca se poate .... mersi

  8. #8
    Guest

    Default

    Da, asa e, " Aleea " merge de minune

  9. #9
    Guest

    Default

    o mare prostie cu cele 100 de bilete...si in cazul de mai sus,cel al lui crimstralala...la altii ati lasat un cont in cazul asta ati banat toate 4 conturile ...nice crims

  10. #10
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    cand se afiseaza castigatori r 54? si cine a castigat pana la urma top5 si kills ? / mersi

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •