Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: Ban

  1. #1
    Guest

    Default Ban

    dece am primit ban? m-am logat de pe wifi dimineata si mia dat ban, dece?

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Probabil multi accounts (#2), am sa verific si revin cat de curand cu un raspuns.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #3
    Guest

    Default

    salut vreau sa stiu si eu dece am luat ban an un calculator si un laptop si le am pe amandoua de pe acelasi ip ca sunt pe router si mai intra si tovarasu meu de pe laptop cand vine pe la mine si am luat ban chiar nu se poate face nimik in privinta asta?.....ms mult astept un raspuns....te salut

  4. #4
    Guest

    Unhappy Buna!

    deci.... faceam sala... ma atacat unu ma bagat spita... apoi nu mi se mai incarca pagina crims... dupa 2 ore de incercat sa intru in crims... primesc mesaj de genul Esti banat pentru 2012-02-06 14:16:46 pentru incalcarea regulii
    Rule 2
    Banat de: Bot Hunter!!!
    as vrea sa stiu si eu pt ce sunt banat... si ce sa intamplat... pt k eu nu am facut nimic

  5. #5
    Guest

    Default

    aaa...si am incercat sa intru de pe mai multe pc-uri pt k am crezut k e de la mozila... cand imi dadea eroarea imi zicea ceva de genul k nu se poate deschide pagina crims din cauza k nu stiu ce cokies am !!! imi scoate si mie banu cineva va rog frumos?
    Last edited by xblackweedx; 02-02-2012 at 05:20 PM.

  6. #6
    Guest

    Default

    reglativa Botul de dan banuri ca nui bine, si va rog scotetimi banul

    eu ma loghez de pe calculatorul meu, care are un ip ,pe un singur cont,
    daca ma loghez prin wifi,(logic folosind acelasi ip) de pe telefon pe acelasi cont, e cont multiplu? what a ****? va rog scotetimi banul

  7. #7
    Guest

    Default salut !

    si eu am aceeasi problema cu Bot Hunter.. Ju5t4Fun e numele meu..

  8. #8
    Guest

    Default

    Cei banati de "Bot Hunter" ati fost banati automati din cauza ca v-ati logat in acelasi timp pe mai mult de 1 account.

  9. #9
    Guest

    Default

    frateeee se face ceva cu banu-rile sau stam si asteptamm aiurea nu se poate face nimik in privinta asta ca vad cu forumu nu rezolvi nimik pana imi raspunde cineva imi scoate banu automat...de asta nu mai are atati jucatori cati avea la inceput ca au pus niste reguli de 2 bani.....

  10. #10
    Guest

    Default

    http://forum.thecrims.com/showthread...use-Crew-Forum
    Aici gasesti un mic tutorial care te va ajuta in completarea ticketului, tutorialul este facut pentru abuse, tu trebuie sa trimiti un ticket la sectiunea "Abuse - Complaints only"
    Acolo vei completa acel ticket:
    Full Name: Numele tau
    Email: mailul unde vei primi numarul ticketului, nu trebuie sa fie neaparat la fel cu cel pe care este inregistrat contul
    Priority: nu conteaza prioritatea, ticketurile sunt citite in ordine cronologica
    Your user ID(s): * Idul contului tau il gasesti in partea de sus a profilului, evident ca daca ai fost banat numai poti vedea profilul, daca ai scris la GuestBook la cineva in dreptul nickului tau vezi gasi si idul contului (ex ID: 9776487)
    Email of your account(s): * mailul pe care acel cont a fost inregistrat

    In case of complain regarding your ban, paste your banning message here: aici dai copy/paste la mesajul care ti-l arata cand incerci sa intri pe cont.
    Message Details
    Subject: Subiectul (unban)
    Dedesubt in acel spatiu descrii problema, IN ENGLEZA
    Last edited by vash; 02-06-2012 at 10:40 PM.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •