Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Ban

  1. #11

    Default

    as vrea sa stiu de ce am primt ban pt regula 2...nu exista cuvinte ca sa imi exprim dezgustul in engleza...!!!

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by TyrAnasazi View Post
    as vrea sa stiu de ce am primt ban pt regula 2...nu exista cuvinte ca sa imi exprim dezgustul in engleza...!!!
    Cum am spus si in ultimul post (inainte de a tau) trimiteti ticket pentru mai multe detalii ale banului, forumul nu este locul unde veti primi informatii despre banarea voastra.

  3. #13

    Default

    vreau sa stiu daca banul primit pt regula #2 este permanent sau este valabil pana la sfarsitul rundei....asta ca sa stiu ce tipuri de injuraturi folosesc...

  4. #14
    Guest

    Default

    2. Este interzis sa detii sau sa joci pe mai multe conturi

    Toate banurile pe care am auzit sa se fi dat pentru regula #2 au fost valabile doar pana la sfarsitul rundei.

  5. #15

    Default

    sper sa ii confirme asta si un moderator sau admin...ca sa stiu daca imi sterg tot ce tine de crims sau nu !

  6. #16
    Guest

    Default

    Ai fost banat pentru incalcarea regulii #2.
    #2. Este interzis sa detii sau sa joci pe mai multe conturi.
    Ban-ul este pana in data de 2012/02/28.

    Ti-am raspuns la ticket-ul trimis la support center.
    Spor la joc runda urmatoare.

    Un ticket poate fi trimis catre support center si in limba romana.

  7. #17

    Default

    ma rog...ca puteati sa dati dovada si de putina bunavointa asa cum ati facut cu majoritatea- cum se zice putina ,,mercy``...-dar ma rog...asta e
    Last edited by TyrAnasazi; 02-06-2012 at 02:27 PM.

  8. #18
    Guest

    Default

    ban pe nedrept! am asteptat pana s'a terminat banul si acelasi mesaj... ce trebuie sa fac?

  9. #19
    Guest

    Default

    Este posibil sa fie din cauza fusului orar, sa iei unban peste 1-2 ore.

  10. #20
    Guest

    Default

    Salut, am inceput runda care abia s-a incheiat prin ziua 60, dar nu am stiut de REGULA nr. 2 asa ca incep cu 3 conturi. Dupa cateva zile imi iau ban. Am priceput ideea, am inteles mesajul ca nu e voie cu mai mutl de un cont buun. Expira banul se termina runda si in urma cu o ora ma uitam prin clasament mai vedeam una alta si ajung la contul meu, cand dau click surpriza. " Userul este banat pentru incalcarea regulii Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 14542355, 14542670, 15381468 "

    DE cate ori imi iau ban ? ))) ca nu am mai intrat pe alt cont de cat pe cel cu care joc dupa ce mi`am luat primul ban ... ? Imi spune`ti daca pot sa joc runda ce urmeaza ?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •