Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default Żałosna postawa adminów w rundzie 54 !!

    Niektorzy ludzie dostaja bany za nic. Niektorzy dostaja Pernament Ban- Czyli stały a jeszcze niektórzy ci co dobrze znaja adminów dostaja bany na 3-4 dni Za co ? Gdzie jest kurwa sprawiedliwość albo każdy dostaje perma albo na 3-4 dni

    Kyrsza
    ID: 7585812
    Registered since 2007-08-16

    Sycyli4no
    ID: 14551268
    Registered since 2010-10-03

    Sebciu
    ID: 7071903
    Registered since 2007-06-18

    GaRgAmEl
    ID: 53622
    Registered since 2005-02-02

    Te osoby dostały bana za multi. !! Ja tez Tylko ja mam perma a ci już grają ?? Co wy na to ?

    Admin ? Znasz te osoby

  2. #2
    Guest

    Default

    Kyrsza jak na razie nie dostal bana ale w najblizszym czasie do stanie

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by b4ndit View Post
    Niektorzy ludzie dostaja bany za nic. Niektorzy dostaja Pernament Ban- Czyli stały a jeszcze niektórzy ci co dobrze znaja adminów dostaja bany na 3-4 dni Za co ? Gdzie jest kurwa sprawiedliwość albo każdy dostaje perma albo na 3-4 dni

    Kyrsza
    ID: 7585812
    Registered since 2007-08-16

    Sycyli4no
    ID: 14551268
    Registered since 2010-10-03

    Sebciu
    ID: 7071903
    Registered since 2007-06-18

    GaRgAmEl
    ID: 53622
    Registered since 2005-02-02

    Te osoby dostały bana za multi. !! Ja tez Tylko ja mam perma a ci już grają ?? Co wy na to ?

    Admin ? Znasz te osoby
    Ze wspomnianych wyżej graczy banem ukarany został jedynie Sycyli4no. Ban był czasowy, 6-dniowy, taki właśnie grozi za czerpanie korzyści w postaci stat zrobionych na multikontach (a nie za posiadanie takowych multikont - wówczas grozi ban do końca rundy).
    Twoje konto nie ma perm bana jak twierdzisz, zgodnie z zasadami ban zostanie zdjęty po zakończonej edycji.

  4. #4
    Guest

    Default

    Ha Ha Ha . Ładnie w huja lecicie. BTW Sycylinho dostał perma Bo napisał odrazu posta na forum i wkleił informacje ze dostał perma do konca rundy. Memox mu odpisał że dostał bana za gre na multi kontach. Chciałem przykleić posta ale już go usuneliscie wiec nie wrecaj mi kitu. Ja niby też dostałem bana tak jak to memox powiedział w tikiecie za atakowanie kukieł. więc należy mi się również 6 dniowy ban a nie do konca rundy. Zjebaliscie sprawe chcieliscie ulepszyc gre a ja zjebaliscie kompletnie.... Żenada !.. Banujcie sobie dalej. Szkoda czasu ! i pieniędzy na kredyty bo i tak ich nie odzyskam.

    BTW w regulaminie nic nie ma że zakazane jest używanie serwerów PROXY a ludzie i za to bana dostają .. Więc o czym my tu gadamy. Bawicie się w Bogów a G***** jesteście ! tyle na ten temat
    Last edited by b4ndit; 02-03-2012 at 11:18 PM.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by b4ndit View Post
    Ha Ha Ha . Ładnie w huja lecicie. BTW Sycylinho dostał perma Bo napisał odrazu posta na forum i wkleił informacje ze dostał perma do konca rundy. Memox mu odpisał że dostał bana za gre na multi kontach. Chciałem przykleić posta ale już go usuneliscie wiec nie wrecaj mi kitu. Ja niby też dostałem bana tak jak to memox powiedział w tikiecie za atakowanie kukieł. więc należy mi się również 6 dniowy ban a nie do konca rundy. Zjebaliscie sprawe chcieliscie ulepszyc gre a ja zjebaliscie kompletnie.... Żenada !.. Banujcie sobie dalej. Szkoda czasu ! i pieniędzy na kredyty bo i tak ich nie odzyskam.

    BTW w regulaminie nic nie ma że zakazane jest używanie serwerów PROXY a ludzie i za to bana dostają .. Więc o czym my tu gadamy. Bawicie się w Bogów a G***** jesteście ! tyle na ten temat
    dostales bana bo logowales sie z 1 ip na kilka kont .
    Last edited by jaruzelski; 02-04-2012 at 11:03 AM.

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by WenezuElo View Post
    Ze wspomnianych wyżej graczy banem ukarany został jedynie Sycyli4no. Ban był czasowy, 6-dniowy, taki właśnie grozi za czerpanie korzyści w postaci stat zrobionych na multikontach (a nie za posiadanie takowych multikont - wówczas grozi ban do końca rundy).
    Twoje konto nie ma perm bana jak twierdzisz, zgodnie z zasadami ban zostanie zdjęty po zakończonej edycji.
    Posiadanie a czerpanie korzysci... co za roznica? Moge posiadac 10 kont i nie czerpac z nich korzysci i dostane perma? A jak moj kumpel zalozy 10 kont, z ktorych wezme staty i dragi to ban na 6 dni? Gdzie tutaj jest sens? Co z tego, ze zakazali multi jak dalej 20 osob gra na 1 konto? Gre zepsuli jeszcze bardziej bo teraz uczciwy gracz nie ma w ogole szans z ekipai grajacymi na 1 konto.
    Niech zrobia zakaz oddawania stat, dragow, ogolnej pomocy miedzy kontai. Chyba nie trudno jest sprawdzic takie rzeczy. Niech dadza limity na atakowanie jednego id np 5 razy w ciagu rundy (to troche wyeliminuje pomoc), niech zrobia spowrotem, ze za 1x1 dostaje sie po 3 staty a za GA nie dochodzi int, niech usuna treningi, niech wroci po 8 biletow na dzien TC. Niech przywroca TC do takiego stanu zanim je zje.... Czyli jakos z przed 16 rundy kiedy to dali juz na stale nowe moce broni i staty solo.

    Pozdro

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •