Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default Nivele crims runda 54

    In acest topic postam nivelele din crims si cerintele lor !acest topic este referitor doar pentru runda 54,daca pe viitor se vor face modificari la o alta runda vom face alt topic.


    Nivele
    Mafioso
    Mafiotul este unitatea de baza in structura mafiei. Odata cu acest nivel vine si recunoasterea ca esti un jucator promitator.

    Spargeri single
    Dealer'ul Local

    Cerinte
    Trebuie sa ai cel putin 6000 respect
    Trebuie sa ai cel putin $4,000,000 in contul bancar
    Trebuie sa ai Distrugatorul activat/a
    Trebuie sa fii membru intr-un gang
    Gangul tau trebuie sa aiba cel putin 35000 respect total.
    Trebuie sa fi executat cu succes cel putin 60 spargeri single
    Last edited by schoolOFdj; 02-06-2012 at 11:00 PM.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Nu vreau sa fiu off,dar nu cred ca are rost acest topic,din moment ce aceste lucruri sunt la indemana oricui si in joc,facand doar click pe nivel .

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by schoolOFdj View Post
    In acest topic postam nivelele din crims si cerintele lor !acest topic este referitor doar pentru runda 54,daca pe viitor se vor face modificari la o alta runda vom face alt topic.


    Nivele
    Mafioso
    Mafiotul este unitatea de baza in structura mafiei. Odata cu acest nivel vine si recunoasterea ca esti un jucator promitator.

    Spargeri single
    Dealer'ul Local

    Cerinte
    Trebuie sa ai cel putin 6000 respect
    Trebuie sa ai cel putin $4,000,000 in contul bancar
    Trebuie sa ai Distrugatorul activat/a
    Trebuie sa fii membru intr-un gang
    Gangul tau trebuie sa aiba cel putin 35000 respect total.
    Trebuie sa fi executat cu succes cel putin 60 spargeri single
    nu stiu cum sa-ti zic dar cred ca ti-a venit un chef de spam de numa numa... deschizi niste topicuri care nu-si au rostul deloc

  4. #4
    Guest

    Default

    Salut,nu am chef de spam ,daca vreau spam fac imediat, sunt o gramada de topicuri etc, dar chiar este util ,,sincer am vazut foarte multa lume cerand informati despre toate lvl-le .Acum va ganditi dar dece ... Daca cineva stie toate cerintele in mare parte si vede ce trebuie sa faci ,vor fi mai linistiti in joc pentru a avea mai multe benefici in joc cu alti jucatori ,si nu se vor mai omora intre ei , injuraturi etc, din contra s-ar face jocul mai frumos, pe o parte.Iar pe alta parte stiti cum este , nu exista padure fara uscaciuni , Asadar ca sa va dau exemplu de spam , este persoana de deasupra mea, odata ce prima persoana a precizat deja , ce mai trebuie sa vina si o alta sau alte 9 persoana sa spuna acelas lucru spunand ca faci spam ,ca nui bine, in aceias logica doar ca foloseteste sinonime din al 2-lea reply ,Sunt sigur daca va iau replyurile pe care le aveti , va gasesc peste 80 % cu maxim o propozitie simpla.So nu veniti aici sa imi spuneti de spam , nimic personal si nici nu am sa mai raspund aici ,exista pm , sau alte modalitati de chat, nu credeti ca am aterizat acum pe lume , iar in plus cu ce te deranjeaza sau ce va deranjeaza pe voi ca cineva face spam ?sunt persoane care trebuie sa se ocupe de asta, spam sa sti ca faci si cand bei bere la bar cu prieteni etc ,o seara frumoasa tuturor si noapte buna .Eu ma retrag la somn este tarziu .

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by schoolOFdj View Post
    ....sincer am vazut foarte multa lume cerand informati despre toate lvl-le .Acum va ganditi dar dece ... Daca cineva stie toate cerintele in mare parte si vede ce trebuie sa faci....
    pt asta exista topicul Intrebari simple/Raspunsuri simple, nu e nevoie de 1000 de topicuri...in fine, asta o decide kirk

    http://forum.thecrims.com/showthread...punsuri-simple

  6. #6
    Guest

    Default

    DA, DA, DA DA.... Mai taie din spamm-uri da-le DRQ !!

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •