Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Ce sa fac??

  1. #1
    Guest

    Default Ce sa fac??

    Ce sa fac daca ami arata asa??
    Moral: La pamant ce sa fac ca am bagata prea multe droguri si nu mi se mai incarca Energia ce sa fac HELPPPPPPPPPPPPPPPPPP

  2. #2
    Guest

    Default Re: Ce sa fac??

    Quote Originally Posted by DarkAngell4ever
    Ce sa fac daca ami arata asa??
    Moral: La pamant ce sa fac ca am bagata prea multe droguri si nu mi se mai incarca Energia ce sa fac HELPPPPPPPPPPPPPPPPPP

    1. nu panichezi
    2. este la pamant cand nu te-ai drogat de prea mult timp sau cand ai niemerit marfa proasta
    3. daca drogurile nu mai au nici un efect asupra ta... inseamna k esti prea drogat... si trebuie sa te duci la spital si sa faci un detox... => detoxificare... si dupa aia sa te duci la spital sa te droghezi*

    * vezi cat te droghezi! baga cu grija.. mai putin... weed => 99, opiu 10 sau 15...

  3. #3
    Guest

    Default

    Mai nou folosesti methadona tanita...costa 500 de coco si nu iti mai trebuie detox )

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by pHunKreas
    Mai nou folosesti methadona tanita...costa 500 de coco si nu iti mai trebuie detox )
    am vazut... ) numai o pastila si e gata....

  5. #5
    Guest

    Default

    Atunci nush ce rost mai are detoxu ...de ce l-o mai tine acolo

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by pHunKreas
    Atunci nush ce rost mai are detoxu ...de ce l-o mai tine acolo
    pt k ink nu merge bine noul medicament... e buguit.... inca... pt k ar trebui sa ii creasca pretul... sau cantitatea pe kkre tre sa o cumperi

  7. #7
    Guest

    Default

    Pai tocmai ca nu creste pretul...si la 1 mil respect faci "detox" tot cu 500 coco luand o bucata de methadona...dar asta zic,pt ce mai e pus detoxu acolo

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by pHunKreas
    Pai tocmai ca nu creste pretul...si la 1 mil respect faci "detox" tot cu 500 coco luand o bucata de methadona...dar asta zic,pt ce mai e pus detoxu acolo
    daca jucai si tu crims vedeai ca la 1mil costa vreo 50k 1 metadona )

  9. #9
    Guest

    Default

    hi hi... eh... aici nu pot sa zic asa e sau nu e asa inca nu am ajuns acolo... eu ma uit ce se intampla la stadiul de rama... 500 la level 50 500 la level 600

  10. #10
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by cippy
    Quote Originally Posted by pHunKreas
    Pai tocmai ca nu creste pretul...si la 1 mil respect faci "detox" tot cu 500 coco luand o bucata de methadona...dar asta zic,pt ce mai e pus detoxu acolo
    daca jucai si tu crims vedeai ca la 1mil costa vreo 50k 1 metadona )
    Bine ma rog...dar macar la 1 k tot 500 coco e...puteau si ei sa creasca ceva de genul 502

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •