Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
  1. #1
    Guest

    Default Citeste cineva chestiile astea?

    Deci am luat ban a-2-a oara , recunosc prima oara a fost pe bune am avut 2 accounturi dar de cand mi-a iesit am jucat doar pe accountul meu Ju5t4fun si nu inteleg de ce am luat iar ban . Faceti ceva va rog .. ms .

  2. #2
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Se poate sa se fi facut o greseala,si cred ca asta s-a intamplat,deoarece nu imi imaginez cat de prost poti sa fi sa iei odata ban,si sa mai incerci a doua oara crezand ca poti pacali sistemul .Conteaza-l pe Kirk sau trimite un ticket .

  3. #3
    Guest

    Default

    da..daca mi-ar da cineva id-ul lui ar fi ceva..ca ma tot chinui sa vorbesc cu el da nu prea am cum si am sperat ca o sa citeasca ce am scris aici.. da vad ca pauza

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Eu le citesc, dar dureaza uneori pana am timp sa ma uit pe toate. Desi poate e greu de crezut, nu sunteti singurii jucatori care apeleaza la mine.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #5
    Guest

    Default pentru kirk

    kirk , nu ma poti ajuta si pe mine ??? sa imi scoti si mie ban-ul ala ??? si am sa tin cont de acum ca nu se mai utilizeaza mai mult de un user ..... astept un raspuns ... mersi

  6. #6
    Guest

    Default

    Kirk te rog da-i si tu add la id-ul : wanted.alex . ms

  7. #7
    Guest

    Default

    deci chiar ma plictisesc rau de tot si vreau sa ma joc ) Kirk scoate si tu banul ala te rog ca de data asta chiar e dat aiurea..ms..sper sa nu mai postez de 100 de ori..

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Ti-am scos banul acum 2 zile, intre timp ai luat iar. Multihunter-ul tot te vede c-ai fi intrat pe mai multe conturi, ceea ce s-a intamplat runda asta, la inceput. Nu pot garanta ca nu vei lua ban automat din nou.


    Quote Originally Posted by Ju5t4fun View Post
    deci chiar ma plictisesc rau de tot si vreau sa ma joc ) Kirk scoate si tu banul ala te rog ca de data asta chiar e dat aiurea..ms..sper sa nu mai postez de 100 de ori..
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  9. #9
    Guest

    Default

    da intr-adevar am intrat la inceput am spus. iti multumesc frumos da eu tot sper sa nu mai imi dea inca odata ban ca , chiar m-am jucat si ma joc doar pe contu asta.. inca odata ms Kirk

  10. #10
    Guest

    Default

    Da.. am intrat 5 minute si iar am luat ban de la botu` pacii ) super..

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •