Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8

Thread: jao

  1. #1
    Guest

    Default jao

    folk sam tk sfukane runde k je tetale pa nwm če je že bla!!!:@ edn me je u baru srečov pa me je 3x napadu da sm 400 stasov zgubu

  2. #2
    Guest

    Default

    mogoče si ti tok počasn on pa tok hitr? jst sm tud po 4x enga in istga napadu

  3. #3
    Guest

    Default

    Ja če si v baru ves čas pa te on napade in pride s5 v rave te ma s5 pod frenda....

  4. #4
    Guest

    Default

    ma ne js sm šov u bar pol sm šov pa takoj vn k sm vido da je un notr pa me napade kr naenkrat še mi pa 2x zravn napiše da me je un napadu tk da me je 3x pa nism šov pol nazaj u kir kol bar al pa kej

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by piod
    ma ne js sm šov u bar pol sm šov pa takoj vn k sm vido da je un notr pa me napade kr naenkrat še mi pa 2x zravn napiše da me je un napadu tk da me je 3x pa nism šov pol nazaj u kir kol bar al pa kej
    Najprej ti svetujem da si on takem ki je od tebe močnejši greš operirat obraz.
    Bolnica ---> spremeni obraz

    2. je pa možno da si ti "ostal" v baru čeprav nisi bil več notri, si bil nekako še vedno v baru...
    To sem imel jaz lokal pa vem kak je to, ker sta mi že dva ostala notri v baru in sta bla tud offline... ponavad ostaneš notr če si v baru in se kr odjaviš

  6. #6
    Guest

    Default

    ja ma ne js ko sm pršu vn sm enga napadu pa grem pogledat vidim da je edn tut mne pol grem pa ropat pa nč več u bar pol pa vidim da me je še 2x za znoret uglavnim

  7. #7
    Guest

    Default

    Jah preverjaj si prijatelstva... prejšno rundo je bil nek big, ki je morda popravlen, vendar se mi je zgodil da ko sm enga napadu da ga ni "zbrisal", saj ti enga ko ga napadeš zbriše iz seznama in sm ga tko lahko 10x napadu, pol je še pa un mene 2x

    Preveri torej prijatelstvo in po možnosti še enkrat operiraj...

  8. #8
    Guest

    Default

    ja sej zaj se bom vsakič operirov k bom iz bara pršuxDxD

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •