Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47

Thread: Runda #55

  1. #1

    Default Runda #55

    Stiri pentru runda 55:

    - Numarul biletelor a fost modificat. Se va primi 1 bilet pe minut pentru toate caracterele, mai putin hitman care va primi 2. Poti avea maxim 100 bilete acumulate.
    - Profitul maxim pentru tarfe va fi atins la 1.000.000 carisma.
    - O lista cu vapoarele trecute este disponibila la docuri ca sa puteti vedea daca ati pierdut ceva.
    - Numarul de membri maxim intr-un gang a fost scazut la 50.
    - Timpul petrecut in spital si puscarie a fost micsorat.
    - Posibilitatea de a schimba numele a fost limitata la 1 data pe runda.
    - Castigurile si pierderile din atacuri si gang atacuri au fost scazute.
    - Numarul maxim de discoteci pe care le puteti detine a fost limitat la 3.
    - Am inchis cateva parti din joc care nu functionau precum am fi dorit. Acest parti sunt: Magic shop, Vanatorul de recompense, Sabotaj si Bordele (la Viata de noapte)
    - Acum poti cumpara un maxim de 999 unitati de droguri la Spital.
    - Schimbarea profesiei se va face instant in momentul platii cu credite.
    - S-au redus castigurile de la sala de antrenament cu 25%.
    - Noi cerinte pentru antrenamente mai lungi. Este necesar sa fi Mafioso pentru 2 ore, Consigliere pentru 3 ore si Boss pentru 6 ore.
    - Investitiile nu vor mai fi disponibile dupa ziua 150.
    - Provocarile de la Fight Chat vor fi sterse automat daca forta si toleranta celui care a trimis provocarea creste cu 5% sau mai mult.

    Si nu uitati, jucati doar cu un singur cont!
    Last edited by shb; 03-12-2012 at 10:22 PM.
    TheCrims.com Crew

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    36

    Default

    - Numarul de membrii intr-un gang a fost scazut la 50.

    Se scrie membri * si cred ca e vorba de numarul maxim .

    - Am inchis cateva parti din joc care nu functionau precum am fi dorit. Acest parti sunt: Magic shop, Vanatorul de recompense, Sabotaj si Whorehouses (la Viata de noapte)

    Whorehouses inseamna bordele .

  3. #3

    Default

    Well aveam traducerea in 2 notepad si unele lucruri le-am corectat, altele nu... Multumesc de hint.
    TheCrims.com Crew

  4. #4
    Guest

    Default

    E grea romana F1rst mai ales daca "estem" departe de casa

  5. #5
    Guest

    Default

    S-au rezolvat problemele cu aleea?
    banuiesc ca s-a schimbat si criteriul de avansare la nivelul boss , daca tot s-a redus numarul de discoteci !!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Comunism pur,sa mor io .Nu stiam ca in Suedia inca mai este comunism. Hai sa o luam putin logic:
    - se iau >300 unitati/2 ore (REALE) sa zicem ca faci 100k skill(total) in cel mai bun caz.Stai la hunt,il vezi pe unu cu 3000 forta il ataci si iei 300 unitati,hai,sa fim seriosi. Jocul asta a inceput sa se strice din ce in ce mai mult,pe Memox il doare mana sa rezolve problema la top gang,a abandonat-o,ce plm,sunt doar jucatori.
    Memox are nevoie de o noua casa si nu stie cum sa faca bani? Uite ce idee i-a venit :
    -au eliminat Vanatorul de recompense care functiona PERFECT,dar au gasit o scuza,sa numai functioneze corect,era singura modalitate de a transfera credite de la un jucator la altul,acum numai exista,deci membri vor cumpara cat mai multe credite,ceea ce ii convine lui Memox de minune,pentru asta a creat jocul,doar,sa ne strice noua distractia si sa faca el bani. De ce credeti ca au eliminat schimbarea numelui doar odata pe runda,si dupa 20 credite? Ca sa se vanda credite,desigur,creditele inseamna bani.
    -Bordele,nu inteleg de ce au fost eliminate.Acolo se facea un hunt de nota 10,la naiba.
    -Ati scazut si pierderile/castigurile la GA,nu inteleg de ce,s-a facut prea mult skill runda trecuta?

    Ma frate,macar daca schimbati sala la >300 unitati/2 ore,lasati-ne macar cu multi acc.Cat skill credeti ca facem noi cu >300 unitati/2 ore?Va ganditi cat de greu este? Ahhh,am uitat,voua va pasa doar de bani.
    Memox a incercat toate metodele de a creste "vanzarile" la credite,si a reusit.Mai ramane doar sa creasca pretul la 20 de euro/30 credite,si se muta in Hawai .
    Unii ziceau ca jocul a devenit mai penal din cauza oamenilor care il joaca,NU,a devenit mai penal din cauza celor care il administreaza! Care sunt numai pe interes si nu ii intereseaza de jucatori!
    Sa mai joace cine o vrea jocu asta,la inceput chiar era distractiv,acum,numai am acelasi lucru de spus. Eu m-am lasat de el,n-are nici un rost.Si in plus,ce il intereseaza pe Memox? Pleaca unu,vin cinci...
    Poti sa zici ce vrei Kirk,asta este ADEVARUL !

  7. #7
    Guest

    Default

    niemni nu te obliga sa joci...vrei sa joci? PLATESTI

    fii sigur ca daca ai avea si tu propria afacere cum o are memox, ai proceda la fel...

  8. #8
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    36

    Default

    Quote Originally Posted by f0rsaken View Post
    Comunism pur,sa mor io .Nu stiam ca in Suedia inca mai este comunism. Hai sa o luam putin logic:
    - se iau >300 unitati/2 ore (REALE) sa zicem ca faci 100k skill(total) in cel mai bun caz.Stai la hunt,il vezi pe unu cu 3000 forta il ataci si iei 300 unitati,hai,sa fim seriosi. Jocul asta a inceput sa se strice din ce in ce mai mult,pe Memox il doare mana sa rezolve problema la top gang,a abandonat-o,ce plm,sunt doar jucatori.
    Memox are nevoie de o noua casa si nu stie cum sa faca bani? Uite ce idee i-a venit :
    -au eliminat Vanatorul de recompense care functiona PERFECT,dar au gasit o scuza,sa numai functioneze corect,era singura modalitate de a transfera credite de la un jucator la altul,acum numai exista,deci membri vor cumpara cat mai multe credite,ceea ce ii convine lui Memox de minune,pentru asta a creat jocul,doar,sa ne strice noua distractia si sa faca el bani. De ce credeti ca au eliminat schimbarea numelui doar odata pe runda,si dupa 20 credite? Ca sa se vanda credite,desigur,creditele inseamna bani.
    -Bordele,nu inteleg de ce au fost eliminate.Acolo se facea un hunt de nota 10,la naiba.
    -Ati scazut si pierderile/castigurile la GA,nu inteleg de ce,s-a facut prea mult skill runda trecuta?

    Ma frate,macar daca schimbati sala la >300 unitati/2 ore,lasati-ne macar cu multi acc.Cat skill credeti ca facem noi cu >300 unitati/2 ore?Va ganditi cat de greu este? Ahhh,am uitat,voua va pasa doar de bani.
    Memox a incercat toate metodele de a creste "vanzarile" la credite,si a reusit.Mai ramane doar sa creasca pretul la 20 de euro/30 credite,si se muta in Hawai .
    Unii ziceau ca jocul a devenit mai penal din cauza oamenilor care il joaca,NU,a devenit mai penal din cauza celor care il administreaza! Care sunt numai pe interes si nu ii intereseaza de jucatori!
    Sa mai joace cine o vrea jocu asta,la inceput chiar era distractiv,acum,numai am acelasi lucru de spus. Eu m-am lasat de el,n-are nici un rost.Si in plus,ce il intereseaza pe Memox? Pleaca unu,vin cinci...
    Poti sa zici ce vrei Kirk,asta este ADEVARUL !
    In afara de bounty care si mie mi se parea ok ( dar l-au scos pentru a nu mai putea fi cumparat skill ) aproape toate schimbarile sunt de bun augur ...

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by NoNameTBF View Post
    In afara de bounty care si mie mi se parea ok ( dar l-au scos pentru a nu mai putea fi cumparat skill ) aproape toate schimbarile sunt de bun augur ...
    De ce spui asta? Eu care am jucat doar la HUNT o sa mi se para destul de aberant cand o sa iau la atac prea putin la asteptarile pe care le am ....

  10. #10
    Guest

    Default

    hmm, in realitate nu stiu daca sa schimbat ceva la skill... singurul lucru este valoarea, au taiat niste zero-uri ... faci mai putin skill, pierzi mai putin...cred ca e la fel ca runda trecuta, ei vor sa impiedice jucatorii sa ajunga la cifre astronomice in skill

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •