Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 47

Thread: Runda #55

  1. #21
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gicalespimp View Post
    Normal ar fi sa nu-l baneze pentru ca in regulament scrie ca nu ai voie sa joci cu mai multe conturi pe un singur IP.Nu scrie ca nu ai voie cu clasa de IP-URI...Parerea mea lasa-ti omul sa joace cum vrea daca are clasa de IP-uri ptr ca nu este scris in regulament ca nu ai voie cu clasa de IP-uri......Plus de alta nici de DNS nu scrie NIMIC !!!
    Odata ce nu ai voie sa joci cu mai mult de cu un singur cont cum sa il lase sa joace cu mai multe, gandesti ce spui ?

    razvan77, parerea mea e sa incerci sa joci cu un singur cont si sa respecti regulamentul, nu are rost sa iei ban aiurea.

  2. #22
    Guest

    Default

    Turboooooooooooooooooooooooo

  3. #23
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by vash View Post
    Odata ce nu ai voie sa joci cu mai mult de cu un singur cont cum sa il lase sa joace cu mai multe, gandesti ce spui ?

    razvan77, parerea mea e sa incerci sa joci cu un singur cont si sa respecti regulamentul, nu are rost sa iei ban aiurea.

    Un singur cont pe IP scrie in regulament...baiatul are clasa de IP-uri ......u nu gandesti ce spui man ....

  4. #24
    Guest

    Default

    Deci nu ai inteles, poti sa intri de unde vrei cand vrei, cu conditia ca acele ipuri sa nu fie alta persoana care joaca.

  5. #25
    Guest

    Default

    Eu cred ca si 55 va fi o runda frumoasa

  6. #26
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    BUShulicaaaa da se misca iara k last round in primele 2 saptamani xD mai bine nu ai da drumu ... Sper k memox sa nu o faca pe asta .... DEsi totul e posibil

  7. #27
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    ps: da un buzz pe skype dak ai de gand sa joci :P

  8. #28
    Guest

    Default

    contact me...beby, we have to speak ;d

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bebynho View Post
    BUShulicaaaa da se misca iara k last round in primele 2 saptamani xD mai bine nu ai da drumu ... Sper k memox sa nu o faca pe asta .... DEsi totul e posibil
    Pai eu atunci o sa intru sa joc ) dupa 2 saptamani

  10. #30
    Guest

    Default

    bush zis labush )

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •