Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 77
  1. #21
    Guest

    Default

    Bileeeeeeeo,am luat ga =)))))) Alegesar prafu de familia ta ))))

  2. #22
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Legionaru View Post
    Ce spui de asta?

    E bine?
    Le dadeam somn pt 5 runde xD

  3. #23

    Default

    Quote Originally Posted by Legionaru View Post
    PS:shb astept sa o vad si pe asta
    Nu inteleg ironia, dar in fine.

    Quote Originally Posted by CrinulD3Argint View Post
    deja a inchis 25 (pe numarate)...forumul asta e doar de imagine, nu poti sa-ti mai spui parerea, sa intrebi sau sa raspunzi... de cand au intrat "moderatorii" astia 2 in crew sa ales praful

    AMIN
    Eu cred ca v-ati obisnuit sa aveti mana libera, iar acum cand este cineva care face curatenie vi se pare ca avem ceva cu voi... Puteti sa va spuneti parerea oricand, atata timp cat o faceti cum trebuie si fara insulte, ironii sau mai stiu eu ce porcarii.

    Legat de topic, nu vad de ce l-as inchide din moment ce nu va injurati intre voi, si chiar daca aveti un limbaj trivial este ok... Cred ca toti suntem destul de majori sa putem vorbi oarecum vulgar.
    Cu acestea fiind spuse, imi iau libertatea de a va felicita pentru munca depusa! O seara buna.
    TheCrims.com Crew

  4. #24
    Guest

    Default

    WE ARE BEST TEAM (party)

  5. #25
    Guest

    Default

    Felicitari baieti Vedem si next ce iese GG

  6. #26
    Guest

    Default

    nu pot decat sa ma inclin in fata maestrului aly si a tactici lui de a juca ).

  7. #27
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Tzily View Post
    Felicitari baieti Vedem si next ce iese GG
    Ce sa mai iasa ? ) Asta a fost tot.

  8. #28
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Felicitari echipei NoName pentru top 1 inter !
    Felicitari Aly,Stanyk,Scorp pentru top 1-2-3- kills! Am trait sa o vad si pe asta,Romania a fost cea mai buna runda asta.S-a vazut clar.Un top inter si au dominat top kills.Asta e prima oara cand vad trei steaguri RO la rand la top kills,felicitarile mele!
    Sa tot avem runde d-astea .
    ps: NoName multumesc pentru invitatie,ai tot respectu.
    Last edited by f0rsaken; 02-29-2012 at 11:55 PM.

  9. #29
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by f0rsaken View Post
    Felicitari echipei NoName pentru top 1 inter !
    Felicitari Aly,Stanyk,Scorp pentru top 1-2-3- kills! Am trait sa o vad si pe asta,Romania a fost cea mai buna runda asta.S-a vazut clar.Un top inter si au dominat top kills.Asta e prima oara cand vad trei steaguri RO la rand la top kills,felicitarile mele!
    Sa tot avem runde d-astea .
    ps: NoName multumesc pentru invitatie,ai tot respectu.
    ps2: Legionarule,cred ca nu doar atat a avut de spus NoName.Dupa ce a primit ban 7 zile reale,a iesit invingator. Nu asta a fost toata povestea "NoName & TBF * ,sper. Macar cinci cupe de top 1 .
    eu nu stiu cum cineva poate sa vb cand nu stie de fapt nimic, partea frumoasa este ca ii explici asta tocmai unui membru care a jucat in aceasta runda cu NN )

  10. #30

    Default

    Vreau sa felicit si eu pe NN si pe TBF.... o runda de istorie... Top1 . si top 1.2.3 kills.... O runda foarte frumoasa si plina de caterinca
    Rockon... poate next daca joci si tu calumea si faci vreo 100kkkkk skill , sa ii donezi lu katalikas poatea ia si el top 1( rofl)


    Deci NN si TBF gg.... katalikas 80+ de membri...

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •