Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 39 of 39
  1. #31

    Default

    Quote Originally Posted by f0rsaken View Post
    Totusi nu ni s-a raspuns la intrebarea " Cum vreti sa functioneze Vanatorul de recompense ?"
    Chiar sunt curios ce o sa spuneti.
    Pana la urma eu nu inteleg un lucru,voi faceti ce vreti voi (admini) sau ce ne dorim noi (jucatori) ?
    Cum zice si Vash mai sus, daca va mai fi introdus Vanatorul de recompense va fi modificat, momentan nu este o prioritate si nici o necesitate. Majoritatea ideilor implementate pe thecrims sunt propuse de catre jucatori, noi doar le adaptam jocului.
    TheCrims.com Crew

  2. #32
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Astea sunt minciuni,Cristian. Nu-mi spune tu mie ca 90% dintre jucatorii de TheCrims si-au dorit un singur cont si dupa au fost revoltati.
    Aceasta idee a luat-o Memox,singur,atunci cand a avut probleme cu flood-ul .
    Mi-a venit o alta idee,roaga-l pe domnul Memox,sa deschida un topic la Polls, PRO Multi ACC si CONTRA Multi ACC. Mai mult ca sigur acum va venii domnul Kirk si va spune ca este o idee absurda si ca nu merita luata in calcul.

  3. #33
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Nimic Cristian,nici un raspuns?

  4. #34
    Guest

    Default

    Este o idee absurda

  5. #35
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by f0rsaken View Post
    Astea sunt minciuni,Cristian. Nu-mi spune tu mie ca 90% dintre jucatorii de TheCrims si-au dorit un singur cont si dupa au fost revoltati.
    Aceasta idee a luat-o Memox,singur,atunci cand a avut probleme cu flood-ul .
    Mi-a venit o alta idee,roaga-l pe domnul Memox,sa deschida un topic la Polls, PRO Multi ACC si CONTRA Multi ACC. Mai mult ca sigur acum va venii domnul Kirk si va spune ca este o idee absurda si ca nu merita luata in calcul.
    In primul rand daca tu esti revoltat asta nu inseamna ca si restul sunt la fel, eu zic ca majoritatea persoanelor sunt foarte multumite de acest nou sistem, ma refer evident la cel de runda trecuta, in plus nu poti face pe toata lumea fericita cu asta trebuie sa te resemnezi.
    Un poll ar fi cam inutil, nu am vazut pe nimeni sa se planga ca acum este doar cu un singur account, dar am vazut persoane sa se planga ca au luat ban din cauza de la ei de la pc mai joaca tc mama,tata,fratele,sora,cainele,pisica etc evident imposibil de demonstrat desi daca acele conturi nu au nici o treaba unu cu altul(donari, milkuri, schimb de droguri) nu ar trebui banate, parerea mea.
    Aceasta runda a avut destule problema (lag, buguri, banuri date mai mult sau mai putin corecte), dar din ce aud se incearca o imbunatatirii sistemului.

  6. #36
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Bah pe voi nici dreaq nu va poate intelege sau ajuta ... Uite cum acuma lumea plange de ce e single Acc ... dupa ce 2 ani 3 4 pe forumurile din romania jumatate din botzi care posteaza pe aici urlau k vezi doamne anumit team castiga doar k milkuieste iepuri ... Acum k sa scos sa intamplat la fel . DEci??? Tetris sau Zuma TIme?? Voi nu intelegetzi odata k in jocul asta tre sa si gandesti 5 min nu doar sa intri in club cu 2 pagini si sa dai atac sau plastic??? Ex :UNU din jucatorii de crims de " Elita " nici nu avea habar care sunt curvele care tzi le da jocul =))) (facepalm) . Vretzi sa castigatzi ??? Punetzi va bibilaca la contributzie si facetzi o strategie in functie de joc si gata .. PS:Era mult mai belea cu iepuri:P app pe vremea aia eu luam ga de 1 kk bucata de la tot crimsul .. Nu va place nu jucatzi .. PS2: voi chiar atzi citit romanele lu ala de mai sus ??:-s Moshu 2 xD

  7. #37
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by bebynho View Post
    Bah pe voi nici dreaq nu va poate intelege sau ajuta ... Uite cum acuma lumea plange de ce e single Acc ... dupa ce 2 ani 3 4 pe forumurile din romania jumatate din botzi care posteaza pe aici urlau k vezi doamne anumit team castiga doar k milkuieste iepuri ... Acum k sa scos sa intamplat la fel . DEci??? Tetris sau Zuma TIme?? Voi nu intelegetzi odata k in jocul asta tre sa si gandesti 5 min nu doar sa intri in club cu 2 pagini si sa dai atac sau plastic??? Ex :UNU din jucatorii de crims de " Elita " nici nu avea habar care sunt curvele care tzi le da jocul =))) (facepalm) . Vretzi sa castigatzi ??? Punetzi va bibilaca la contributzie si facetzi o strategie in functie de joc si gata .. PS:Era mult mai belea cu iepuri:P app pe vremea aia eu luam ga de 1 kk bucata de la tot crimsul .. Nu va place nu jucatzi .. PS2: voi chiar atzi citit romanele lu ala de mai sus ??:-s Moshu 2 xD
    PS3: Te rog frumos sa nu te mai lauzi cu "ga.urile tale de 1kk skill" pentru ca eu cand ma jucam pierdeam 2kk in 3 minute ! Dadeam smack si mai imi si luam ga (rofl) NoName RUllz

  8. #38
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by LegioBebyStanyk View Post
    PS3: Te rog frumos sa nu te mai lauzi cu "ga.urile tale de 1kk skill" pentru ca eu cand ma jucam pierdeam 2kk in 3 minute ! Dadeam smack si mai imi si luam ga (rofl) NoName RUllz
    nu stii nimic... sa vezi cat poate sa piarda unu cand II FUGE MOUSE`UL (fubar)

  9. #39

    Default

    Pe scurt, nu vor mai exista iepuri.
    Closed.
    TheCrims.com Crew

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •