Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 8 of 8
  1. #1

    Default E posibil asa !? ... adminilor

    Salutare, as vrea sa stiu si eu ce facem cu intrebarile tampite care iti apar in timpul jocului !?
    I-am dat relatie cuiva, ca sa-l atentionez sa-mi dea invite, si cand sa o sterg repede mi-a bagat crims-ul o intrebare cu imagine si pana am raspuns m-am si trezist la spital, normal. Cu ce am gresit eu ca sa-mi ia sistemul skill ???

    - pareri...
    - rezolvare ...

  2. #2
    Guest

    Default

    Intrebarile sunt random, nu ai facut nimic ca sa iti apara acele intrebari, daca raspunzi gresit poti sa te trezesti la spital, dar nu iti ia din skill, singurul motiv a fost ca te-a atacat persoana caruia i-ai dat relatie, evident nu avea nici un gang ci vroia doar sa atace.
    Last edited by vash; 03-17-2012 at 04:50 PM.

  3. #3

    Default

    Vash, apreciez ca vrei sa ma ajuti dar nu ai inteles.
    Avea gang, si i-am dat relatie ca sa o sterg imediat, doar sa-i apara acolo.
    Am dat relatia, si cand sa o sterg ... mi-a aparut intrebarea cu imagine si pana sa raspund evident ca m-a atacat baiatul.

    Iar eu cred ca din cauza sistemului am pierdut skill, sa faca ceva cu intrebarile alea, sa gaseasca o alta solutie.

  4. #4
    Guest

    Default

    Daca chiar vroia sa te bage in gang nu te ataca, acele intrebari sunt puse ca sa mareasca securitatea crimsului si sa faca o viata mai grea celor care folosesc boti (ar trebui cel putin), deci nu vor fi scoase, nu este vina "sistemului" cum zici tu ci vina celor care joaca cu boti.

  5. #5
    Guest

    Default

    Sa vezi ce tare e cand iti da intrebare cand transferi 10kk hero

  6. #6

    Default

    Sau cand te prinde cineva in rave si iti iei GA...

    Well se mai intampla, de obicei intrebarile apar mai des la cei suspecti de bot / cei care dau spargeri repetate in foarte putin timp.
    TheCrims.com Crew

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by shb View Post
    Sau cand te prinde cineva in rave si iti iei GA...

    Well se mai intampla, de obicei intrebarile apar mai des la cei suspecti de bot / cei care dau spargeri repetate in foarte putin timp.
    adica la tine =)) ca ti-au aparut 30 intr-o singura noapte

    SHB foloseste booooot =))

  8. #8

    Default

    Well am dat peste 500 spargeri la nashul iar asta se incadreaza la "spargeri repetate in foarte putin timp".
    TheCrims.com Crew

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •