Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default Taka mała riposta

    Witam serdecznie! Niektórym przez 55 edycję urosło ego więc trzeba by ich przytęperować.

    Na początek chciałbym wspomnieć parę słów o graczu o nicku MerCyFuL6bm. Pozwolę sobię cytować wpisy z jego profilu w grze.

    "1. Moloch - gdy 20 graczy gra na 1 konto.
    2. Celebrytów - gdy ktoś gwiazdorzy na czatach ale mało ma do powiedzenia w grze. Ranga Celebryty jest przyznawana dopiero od TOP 3 danego kraju moi państwo, czemu zatem osoby które nigdy NIC nie osiągnęły
    biorą się za gwiazdorzenie? - tego nie wiem. "

    Odnośnie pkt 1 to na jednym koncie gra 1 gracz czytaj regulamin kolego. Ewentulanie kilka osób może pomagać z dragami, statami, credo itp;
    Pkt 2 popatrz na siebie, jesteś tego najlepszym przykładem.

    "Co do Mnie... Jeśli kiedykolwiek Śniłeś o tym że możesz być lepszy ode mnie - Lepiej szybko się obudź, napisz pm i Przeproś."

    Tu kolego przesadziłeś zdecydowanie xD

    "Sycylia&Trusrul - grało około 7-9 graczy. Pomijam już wogóle fakt ze schowali sie na koncie Sobro111 i rżneli głupka cała edycje tylko po to
    aby na końcu za credo zmienić nazwe konta i pokazać wszystkim - hej ho tu jesteśmy, jesteśmy fajni zobaczcie nas. "

    Powtarzam na koncie gra maksymalnie 1 gracz! Po drugie pierwsza zmiana nicku jest za free!

    "Icek91 - hipokryta w czystej postaci, jednego dnia ustawił sobie opis na koncie W dupie mam wasze staty na to konto nei gra półskwerka
    W dniu statku po here ustawiłsobie opis -Nic nas juz nie może powstrzymać. Czyli z jednej strony niby gram z drugiej strony lista osób które pomogły jest bardzo długa."

    Tobie kolego nikt by nie pomógł...

    "Opis konta Sycylia&Truuskuuul jest jeszcze lepszy:
    skopiowano z konta S&T (po przetłumaczeniu na pl)
    Kto może oddać staty kontakt z nami na skype

    czyli mało tego że grają w 7-9 osób na koncie to jeszcze żerują na naiwności innych playerów żebrając o staty.
    Szkoda że nie wypisali wszystkich którzy pomagali przy koncie oraz tych którzy oddali staty, powstała by taka powieść że sam prof. Miodek by przyciął komara od czytania tego. "

    Może Ty chciałbyś o nas coś napisać? Kontakt pm wszechwiedzący!

    "Zakładając że taki graczyk jak ja jest na równi choćby jednym z tych wspaniałych niezwycięzoncyh czempionów obsługujących konto S&T
    to może troszke prostej matematyki
    Sam ugrałem = respa
    Oni zakładając że jestem równy choćby jednemu z nich powinni ugrać 7-9 x tyle co ja
    a Ugrali ledwo 2x tyle."

    Gościu wróć do podstaw matematyki ponownie przypominam CI, że 1 konto 1 osoba a to, że nick taki to tylko dobre serce samego gracza; Ciebie nikt by nie wypisał ponieważ żydzisz 10 stat dla swych kolegów w grze. Apropo graczy PAF przyzwyczaili nas do gry każdy gra na siebie bijmy się o staty, a na końcu płacz, że top 10.

    Dobrze starczy na Twe wymiociny miejsca na tym forum pozdrawiam CIĘ serdecznie kolego z chatu rerekumkum!

    Teraz pora na gracza o nicku Sportomaniak. Troszkę się nazbierało by o Tobie wspomnieć.
    Pamiętam takie czasy gdy spytałem się Ciebie czy dołączysz do Legends na koniec edycji. Odpowiedziałeś jasno, że nie wchodzisz w zbieraniny i skwerkowe gangi, a teraz popatrz w top gangi i pomyśl gdzie się znalazłeś -.- Rozumiem chciałeś nazwę paf w nazwie ok, ale żeby być takim hardcorem i złożyć gang z brazylami którzy Cię i Twój gang przez całą edycję, że tak powiem ru**ali w du*pe to jest pośmiewisko top za wszelką cenę! Zresztą zebrałeś 5 żab więc na PAF za mało, lepiej było dać ziomki rerekumkum. :O

    Kosssa o Tobie też wspomnę nauczyłeś się już zakładać kluby nie o takim samej nazwie co nick konta?

    Spirek dalej handluje botami ten to chociaż zarabia na tym syfie; pozdrawiam Cię serdecznie Arek!

    Pozdrawiam Makiszkę i Hooliego!

    Dziękuję za uwagę.


    ReAkwon76
    Last edited by ReAkwon76; 04-30-2012 at 02:25 PM.
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ReAkwon76 View Post
    Pamiętam takie czasy gdy spytałem się Ciebie czy dołączysz do Legends na koniec edycji. Odpowiedziałeś jasno, że nie wchodzisz w zbieraniny i skwerkowe gangi
    przeciez te smieszne PAF-y to zbieranina ze skwerku,swoja droga mercy jezeli jestes tak fajny to ugraj w next top5 a bedziesz moim guru .

  3. #3
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Września, Poland
    Posts
    292

    Default

    To ten Sycylia to ma 9 graczy? i nie dadza mu bana za multi? ze sie loguje 9 innych graczy na to samo konto?

  4. #4
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by WileCoyote View Post
    To ten Sycylia to ma 9 graczy? i nie dadza mu bana za multi? ze sie loguje 9 innych graczy na to samo konto?
    Na konto może logować tylko jedna osoba, jeżeli na konto loguje się więcej graczy konto zostanie zbanowane. Na konto logowała się 1 osoba a 8 pomagało z dragami itp. = Nie jest to zabronione = Nie ma podstaw do bana.

    PS. @Reak: Rozumiem, że emocje są duże po zakończeniu edycji itp. ale lepszym rozwiązaniem byłoby napisanie tym osobom tego co o nich mylisz poprzez PW, skype lub w inny sposób tak by nie kłócić się publicznie na forum i nie wprowadzać tu niemiłej atmosfery

    Pozdrawiam,
    Agresywny
    Last edited by Agresywny; 04-30-2012 at 04:17 PM.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Germany
    Posts
    207

    Default

    , ktos odda komus staty i wielkie halo i niby 100 osob gra na 1 konto LOL nikt nie zebral sami ludzie oddawali,pozdro, i fajan eda :=)
    mir haben lehrer den unterschied zwischen groß und kleinschreibung und die bedeutung der interpunktion zb punkt und komma beigebracht die das lesen eines textes gerade wenn er komplizierter ist und mehrere verschachtelungen enthält wesentlich erleichtert!

  6. #6

    Default

    Reak tak krytykujesz, a sam jak pizda kablujesz do crew i to bez WAZELINY. No ale kazdy robi to co lubi.
    Pozdro

  7. #7
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by Piotrsaint View Post
    Reak tak krytykujesz, a sam jak pizda kablujesz do crew i to bez WAZELINY. No ale kazdy robi to co lubi.
    Pozdro
    Piotr nie ja zacząłem. Nie dam się leszczom jechać. Naucz się grać czysto i opanuj nerwy kolego przecież to tylko gra. Do tego masz jakieś lewe przecieki o raportach zapewne od mida. Teraz to wy za nim pójdziecie w piach! pozdro!
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  8. #8

    Default

    Ja jedynie podziekuje za edycje, kilka godzin przy niej spedzilem, pare razy udalo sie sklecić jakies Fk, PAF w nazwie jest, a wymagajacym czlowiekiem nie jestem, wiec moge byc zadowolony.

    Co do emocji, jakie Was dosiegly, to podziwiam. Nie sadzilem, ze ta gra jest ich jeszcze w stanie dostarczac



    Aha, jeszcze cos. Pozwole sobie zacytowac.

    "Witam serdecznie! Niektórym przez 55 edycję urosło ego więc trzeba by ich przytęperować."


    Poprawnie piszemy, przytEMperować Tutaj ewidentnie nie poszło.
    Last edited by Sportomaniak; 04-30-2012 at 11:35 PM.

  9. #9
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Last edited by Sportomaniak; Today at 09:35 PM.

    Widzę, że nie tylko mi nie poszło :S

    No trudno zdarza najlepszym :S Szkoda, że tylko na tyle Cię stać! W sumie nic nowego :S

    Agrest możesz zamknąć post :S
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  10. #10
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Zamykam na prośbę autora.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •