Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default bonus (amunicja)

    Witam , chcialbym poruszyc sprawe specjalnej amunicji za credo.


    Może chcesz kupić niezłą amunicję do twojej giwery? Mam super towar który [podniesie skuteczność twojej broni o 30%. Paczuszka tego cuda starczy ci na 28 crimsowych dni. Co powiesz, kolego? Chce tylko za to 10 kredytów. Jako dodatek dostaniesz jeszcze pewien specyfik, który wzmocni twój atak o 30%.

    Wszystko fajnie , zakupilem sobie amunicje

    Twoja broń powoduje dodatkowo 30% uszkodzeń do dnia 185 00:00
    ale ..

    Jako dodatek dostaniesz jeszcze pewien specyfik, który wzmocni twój atak o 30%
    i gdzie to niby jest ? , owszem broń powoduje dodatkowo 30% , ale gdzie to wzmocnienie ataku o 30 % ?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Default

    no chodzi o 30 % broni raz nazwanej bronia raz atakiem ;P błąd w tłumaczeniu myślę

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Hooli View Post
    no chodzi o 30 % broni raz nazwanej bronia raz atakiem ;P błąd w tłumaczeniu myślę
    nie wydaje mi sie , wczytaj sie

    Jako dodatek dostaniesz jeszcze pewien specyfik, który wzmocni twój atak o 30%
    dostaniesz jeszcze , czyli bonusy - broń powoduje dodatkowo 30% , oraz wzmocnienie ataku o 30 %

  4. #4
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Jest to błąd w tłumaczeniu. Nie chodzi tutaj o atak +30% tylko o to, że dodatkowo moc Twojej broni wzrośnie +30% w walkach wręcz.
    Postaramy się jak najszybciej to naprawić by nie wprowadzać graczy w błąd.

  5. #5
    Guest

    Default

    To troche lipa z tym tlumaczeniem.Wydalem 14zl a tu taki badziew.Jest to z Waszej strony troche nie fair ..

  6. #6
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Tłumaczenie jest teraz poprawne, pozdrawiam.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •