Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default Problem z dziwkami na alfie .

    Witam sprawa wyglada tak

    mialem na koncie 330mln $ i 30 misss blondi na stanie nie wiedzialem ile mam miejsca w burdelu to wpisalem 99 mysle kupi ile trzeba kupilo 7 miss blondi komunikta ze nie pomieszcze wiecej dziwek a kasy na koncie zostalo 20mln wiec cos tu nie gra 7 miss blondi na tym poziomie ilosci nie moze kosztowac 310mln a niecale 100mln. stwierdzilem dokupie burdele moze sie cos wiecej pokaze albo kasa wroci nic zero zmian prosze o odpowiedz.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Kazda następna Misska jest droższa od poprzedniej. To ze wpiszesz 99 nie znaczy ze kupi 99 po tej samej cenie. Cena którą widzisz jest podana do 1 zakupionej, a 2,3 i kolejne są jeszcze droższe.

    Przykładowo kosztuje 1.200.000 jeśli będziesz chciał kupić 2. To nie zapłacisz 2.400.000 tylko 2.700.000.

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Guest

    Default

    eh agresywny nie mam idiota na czole napisane . wiem o tym ale nie chcesz mi powiedzec ze 31 dziwka jest drozsza niz 38 wiec jak mialem 30 i kupilo 7 to mam 37 czyli 38 kosztuje 12mln wiec te 7 poprzednich bylo tansze tak ? wiec nawet liczac ze kazdy by kosZtowala jak tak 38 co jest oczywiscie niemozliwe bo musialy byc tansze to bym zaplacil niecale 100mln . moim zdaniem jest to zbugowne nie ma miejsca zjadlo kasy ile moglo kupic pokazalo ile sie zmiescilo sprawdzcie to tak jak przed wczoraj chyba dostalismy ga wszyscy mieli hopsa ja tego hopsa za to ga dostalem po 30min naszego czasu

  4. #4
    Guest

    Default

    jest pelno takich bugow, caly czas cos poprawiaja, zmieniaja i praktycznie idzie sie tylko wku*wiac. Jezeli miales 30mb to proste ze 7 nastepnych nie moze kosztowac 300kk, nie odzyskasz tego :P

  5. #5
    Guest

    Default

    no ja wiem ze tego nie odzyskam ale mogli by to naprawic

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •