Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default Nu este Normal !!!

    1.Nu mi se pare normal sa iau ban pentru o regula banala #3 in care un anumit user a intrat decat de 2 ori pe contul meu si asta la inceput de runda...Nu am impartit cu nimeni contul...nu a jucat cu mine pana la sfarsit de runda sa zici ca am impartit contul cu el..
    2.Nu mi se pare normal sa iau ban pana la sfarsitul rundei,chiar asa nu exista un tabel in care sa aveti un intervall de zile ptr fiecare regula?
    3. Va rog frumos rezolvati-o cumva ...altfel se pierde un unser care va cumpara VIP runda de runda)

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gicalespimp View Post
    1.Nu mi se pare normal sa iau ban pentru o regula banala #3 in care un anumit user a intrat decat de 2 ori pe contul meu si asta la inceput de runda...Nu am impartit cu nimeni contul...nu a jucat cu mine pana la sfarsit de runda sa zici ca am impartit contul cu el..
    Eu cred ca este chiar foarte normal aceasta sanctiune atata timp cat pe cont a intrat si alt user.


    Quote Originally Posted by gicalespimp View Post
    3. Va rog frumos rezolvati-o cumva ...altfel se pierde un unser care va cumpara VIP runda de runda)

    Vrei sa spui ca se pierde un "user" VIP , pai nu are nimic ca o sa ai si runda urmatoare contul VIP ca doar iti mai raman zilele TC de runda asta :P

  3. #3
    Guest

    Default

    omul se refera ca nu va mai cupara VIP ... sau ca nu va mai juca ... ca nu va pierde zilele de VIP ... citeste corect si cu atentie ...

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by eSporT View Post
    omul se refera ca nu va mai cupara VIP ... sau ca nu va mai juca ... ca nu va pierde zilele de VIP ... citeste corect si cu atentie ...
    si tu fii mai atent cand raspunzi la un topic care e deja inchis de 2 luni =) te plictiseai, asa-i?

  5. #5
    Guest

    Default

    Tare va mai place sa faceti spam/off, asa ca.... Closed.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •