Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4

Thread: Ban za co??

  1. #1
    Guest

    Default Ban za co??

    Witam chciałbym się dowiedzieć za co dostałem tego bana skoro nie gram z bratem na 1 komputerze, mamy oddzielne połączenie on do swojego kompa i ja do swojego lapka.

    Twoje konto zostało dożywotnio zablokowane za złamanie zasad regulaminu The Crims w punkcie/punktach
    2. It is forbidden to own or play with more than one account. Accs banned ID 15832518 and 15844618.

    Kliknij tu, aby dowiedzieć się więcej o banach.

  2. #2
    Guest

    Default

    To the crims zeszlo kurwa na psy
    kiedys kurwa 35 000 ludzi bez lagow teraz kurwa 1500 i nie mozna sie zalogowac
    w pizdu z wami polowa the crims to kukly wejdzcie se na skwer i przyjmijcie jakiegos ziomka do gangu to sobie kurwa zobaczycie ile tam kukiel jest a kukla to co? Nie multi? The crims scierwo
    skorumpowana pierdolona gra, nie banujecie ludzi za multi bo wykupili vipa idzcie sie pierdolic z ta gra

  3. #3
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Września, Poland
    Posts
    292

    Default

    Byc moze twoj brat albo Ty logowaliscie się z odpowiednio: Twoj brat z twojego kompa , a Ty z jego kompa na wasze konta, i to moze byc przyczyna bana.
    Pozdrawiam

  4. #4
    Guest

    Default

    ja tez dostałem bana do 20.czerwca 2012 o co chodzi za co nie moge grac z kolega na jednym komputerze

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •