Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5

Thread: Ban

  1. #1
    Guest

    Default Ban

    Nu sint la primul, m-am invatat cu banari pentru incalcarea unor reguli inchipuite, dar...
    "Ai luat ban permanent pentru stii tu ce?" ) Chiar asa, s-au terminat regulile si trebuie inventate altele puerile?
    Kirk, nu vreau sa le dai ban si iepurilor care ma injura de sase ani incoace...lasa-i sa ma injure, ei se fac de ris. Arata cit de obsedat e stapinul acelor iepuri. Un singur lucru vreau sa-ti reamintesc. Spuneai ca nu te mai razbuni, asa vazusem eu odata pe strada...
    Oricum, intrucit userul SadAngel este banat (si, cunoscindu-ti resentimentele fata de mine, banuiesc ca asa va ramine), conform regulii 2. am dreptul sa intru pe alt cont. Intrucit conturile sint proprietatea "TheCrims.com", care da doar drept de uzufruct jucatorului, nu detin mai multe conturi si nici nu pot juca de pe mai multe conturi. (pentru necunoscatorii termenilor juridici, "uzufruct" este dreptul acordat unei persoane de a se folosi pe deplin de un bun care aparține altei persoane și pe care trebuie să-l restituie la încetarea acestui drept).
    Oricum, voi incerca sa nu mai ironizez obsedatii care ma injura. Motivul? Partial pentru a-l lasa pe iepurii acelui obsedat sa arate ce problema personala are, partial din curiozitate...sint curios ce motiv vei mai inventa pentru urmatoarea pedeapsa
    Asadar, din partea mea vei avea liniste. Dar cind voi iesi pe strada, nu garantez linistea si din partea celor carora "le pasa" de viata mea. Poate prea mult! :d

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Tinand cont de faptul ca, este a 7-a oara cand iti dau ban, doar pe acest cont, din acelasi motiv (iar contul asta este facut in 2009), inainte ai avut altul care a fost banat permanent, tot de mine din acelasi motiv, nu cred ca este necesar sa-ti detaliez ce si cum. Plus ca, ultima oara cand am interactionat pe strada, ti-am dat public, verbal un ultim avertisment in legatura cu modul tau de a te comporta, ceva ce ti-am reamintit si aici pe forum aici: http://forum.thecrims.com/showthread...ngle-ACC/page3

    Prin urmare, desi conform regulii doi ai dreptul sa-ti faci un alt cont, ceea ce probabil vei face, prima abatere savarsita de pe acel cont va duce la ban permanent pe IP.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #3
    Guest

    Default

    Aaa...nu merge. Ai vazut si tu ca a trebuit sa-mi banezi atitia iepuri cont cu cont, de mi-au ramas doar sase din 2006 (erau intr-un gang care nu continea numele "Haiducii", asta a fost norocul). In fine, voi incerca sa ma feresc sa mai fiu atras in scandaluri...chiar mai devreme spusesem pe strada ca asta si asteapta respectivul...sa se aprinda scandalul, ca apoi sa te cheme sa fiu banat. Cu alte cuvinte, ca de obicei. Si tot nu cred in coincidente!
    Pe de alta parte, gindeste-te ca nici tu, din postura de...admin, nu ai fost in stare sa taci prin 2008 (parca), cind te injurau KilerBot si Terror. Si pe buna dreptate! Dar atunci ce pretentii poti avea de la un simplu jucator, ori mai degraba chat-er? Repet, ironia si sarcasmul sint raspunsurile naturale al mintii omului civilizat impotriva stupiditatii, la fel cum jignirile sint argumentul suprem al grobianului. De acord, ironia se foloseste cind are cine s-o intelega...ehhh, asta este, sint un optimist irecuperabil! Altii sint nebuni irecuperabili, dar poti baga optimismul in aceeasi oala cu nebunia?

  4. #4
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by willwallace View Post
    Altii sint nebuni irecuperabili, dar poti baga optimismul in aceeasi oala cu nebunia?
    Eu cred ca tu intruchipezi nebunia curata , tu si prietenii tai imaginari cu care te certi de fiecare data pe stada Pana la urma o sa fii declarat "Persona non grata" si poate te linistesti undeva printr-un ospiciu . Cius

  5. #5

    Default

    Nu stiu de ce am impresia, dar tu pari sa traiesti in trecut. Avem lucruri mult mai importante de facut decat sa citim povesti de adormit copii.
    Daca mai ai nelamuriri si crezi ca ban-ul tau a fost abuziv, am sa te rog sa deschizi un ticket la support.thecrims.com.
    TheCrims.com Crew

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •