Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7

Thread: Kirk!

  1. #1
    Guest

    Smile Kirk!

    Salut, ma scuzi ca fac acest topic, dar de ce am luat ban? Din banul care mi l`ai dat, am inteles ca am avut mai multe conturi. Eu am unu si bun! Eu am 2 browser-re in pc. Cand intru pe "chrome" cand intru pe "mozilla"! Adevarat, am mai intrat pe contul lui varmiu sa ii mai dau sala ca el nu putea sa stea mult la pc, si il mai ajutam, nu jucam pe contul lui, doar ii dadeam sala si ieseam! Nu aveam si nu am treaba cu contul lui!! Nu inteleg de ce am luat ban , pentru binefacere?

  2. #2

    Default

    "Adevarat, am mai intrat pe contul lui varmiu sa ii mai dau sala ca el nu putea sa stea mult la pc, si il mai ajutam, nu jucam pe contul lui, doar ii dadeam sala si ieseam!"

    Ti-ai raspuns singur. Este INTERZISA orice conectare pe alt cont care nu este al tau => de asta ai primit ban.
    TheCrims.com Crew

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ManDark View Post
    Adevarat, am mai intrat pe contul lui varmiu sa ii mai dau sala ca el nu putea sa stea mult la pc, si il mai ajutam, nu jucam pe contul lui, doar ii dadeam sala si ieseam!
    pentru asta ai luat ban, nu stiu de ce te miri asa... citeste regulile (ai intrat pe 2 conturi de pe acelasi IP=BAN)

  4. #4
    Guest

    Exclamation

    Dar nu pot lua unban va roogggg? Am pierdut nopti pentru contul ala,nu o sa se mai intample...nu am stiut. Nu o sa ii mai intru de acum. :-J
    Pana acum nu era asa, joc de 4-5 ani TC. Si mai sunt multi care au iepuri, la aia nu le face nimeni nimic.Eu doar ptr asta am luat ban:-J...ca intram 5 minute pe noapte...Altii stau pe 2 conturi cu orele si pe aia nu ii mai prinde nimeni!
    O LUNA E PREA MULT. MACAR 24 DE ORE SAU 48....VA ROG!!
    Last edited by ManDark; 05-20-2012 at 12:30 AM.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ManDark View Post
    Dar nu pot lua unban va roogggg? Am pierdut nopti pentru contul ala,nu o sa se mai intample...nu am stiut. Nu o sa ii mai intru de acum. :-J
    Pana acum nu era asa, joc de 4-5 ani TC. Si mai sunt multi care au iepuri, la aia nu le face nimeni nimic.Eu doar ptr asta am luat ban:-J...ca intram 5 minute pe noapte...Altii stau pe 2 conturi cu orele si pe aia nu ii mai prinde nimeni!
    O LUNA E PREA MULT. MACAR 24 DE ORE SAU 48....VA ROG!!
    Userul este banat pentru incalcarea regulii Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 15918620, 15912271, 15916893

    de fapt te-ai logat pe 3 conturi nu pe 2 )\\

    si nu inteleg cum ai pierdut tu nopti la 32k respect )

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CrinulD3Argint View Post
    pentru asta ai luat ban, nu stiu de ce te miri asa... citeste regulile (ai intrat pe 2 conturi de pe acelasi IP=BAN)
    Vrei sa spui ca daca am 2 conturi si le folosesc pe ip'uri diferite nu mi se intampla nimic?

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by inenny20 View Post
    Vrei sa spui ca daca am 2 conturi si le folosesc pe ip'uri diferite nu mi se intampla nimic?
    Nu ai voie sa folosesti mai mult de 1 cont deoarece odata si odata tot vei fi prins si vei fi banat. Cel mai bine este sa jucati corect, astfel evitati neplaceri.
    TheCrims.com Crew

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •