Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default Banat pe nedrept

    In data de 20.05.2012 am am intrat pe cont si am fost milkuit, nestiind cum sa trimit un ticket am continuat si acum am luat ban permanent pentru regula 2 care, dupa parerea mea banul a fost gresit deoarece nu am mai fost banat pentru aceasta regula si dupa aplicatiile din regulii din trecut banul a fost doar pana la sfarsitul acelei rundei, imi cer scuze ca am postat unde nu trebuie dar a trebuit sa captez atentia unui administrator, va rog sa nu intervina alt moderator decat kirk sau cine m-a banat. Id contul meu este id=13516826
    Last edited by paybacktime; 05-21-2012 at 11:23 AM.

  2. #2
    Guest

    Default

    De ce esti asa sigur ca ti-a dat Kirk ban )))

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by paybacktime View Post
    sa nu intervina alt moderator decat kirk sau cine m-a banat
    Omu nu a vrut sa intervina alte persoana care doar ar lungi povestea in loc sa o rezolve, banul pentru regula 2 se da doar pana la sfarsit de runda el a fost milkuit.
    Persoana care l-a milkuit a fost banata pentru multi si au fost banate toate conturile pe care acea persoana a intrat, evident acel super mod nu s-a uitat pe fiecare cont in parte daca a fost multi account sau acea persoana a milkuit pe cineva.

  4. #4
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    IMI pare rau sa va anunt dar se pare k banul pt regula 2 este permanent ... nu este primul cont care este banat asa ... deci... Treci peste si fa altul si de data asta numai da passul ... si contul.....

  5. #5
    Guest

    Default

    Te inseli pentru regula 2 nu este ban permanant ci pana la sfarsit de runda stii prea bine asta, in plus el ar trebui sa ia ban pentru regula 3. Nu ai voie sa imparti contul, sau sa joci cu altcineva pe cont. asta daca se poate demonstra ca intradevar a dat el pass.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •