Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
  1. #1
    Guest

    Default Žádám prošetření údajného kradení účtů

    Zdravím !

    Dnes odpoledne mě hráč LeonBraX ID: 4132742 veřejně (na českém náměstí) opakovaně obvinil z hackování a kradení účtů. Nejsem si vědom, že bych někdy tuto činnost prováděl - > tvrdím, že jakákoliv pravidla neporušuji.

    Proto žádám:
    a) hráče LeonBraX, aby předložil důkazy o tom, že porušuji pravidla, a pokud nemá důkazy, tak ať alespoň předloží nějaká důvodná podezření, která ho vedla k tvrzení, že jsem nějaké účty ukradl. Pokud toto nechce učinit veřejně (což by asi měl, když mě veřejně osočil), ať toto předloží soukromě členům TC Crew.

    b) následně členy TC Crew, aby toto podezření na základě předložených podezření prošetřili. příslušným členům TC Crew samozřejmě poskytnu jakékoliv požadované informace (IP adresy ze kterých hraju, id všech mých účtů, atd.)

    c) a nakonec, navrhuji dodatek k pravidlům The Crims - pokud někdo někoho evidentně bezdůvodně obviní z kradení účtů, měl by za to být penalizován.

    děkuji

    koffisko, ID: 2581193



    komentář:
    možná někdo řekne, že jsem to měl nechat být ... ano mohl jsem, ale rozhodl jsem se jinak. Proč ? Kradení účtů je, podle mého názoru, jednoznačně nejhorší přestupek proti pravidlům TC, proti fair hře, dovolím si použít silnější výraz: je to prostě svinstvo, a každý, kdo nedokáže hrát fair, a takového jednání se dopustí, nemá v TC co dělat. Proto považuji jakákoliv podobná obvinění za velmi vážná, a domnívám se, že by se měla prošetřit, a samozřejmě, že by nikdo neměl taková obvinění jen tak, bez sebemenších důvodných podezření, vůbec veřejně prezentovat .... jinak by totiž mohl kdokoliv obvinit z podobného jednání kohokoliv, jen proto, že je v žebříčku před ním, protože ho nemá rád, protože mu něco udělal, nebo prostě jen tak "z legrace" (což je možná úplně nejhorší). Jakákoliv podobná prohlášení mají, podle mého názoru, negativní vliv na atmosféru mezi hráči ve hře a přispívají k již tak rozšířenému názoru, že fair hrou se v TC nedá ničeho dosáhnout.

  2. #2
    Guest

    Default


  3. #3
    Guest

    Default

    aj ja som bol obvineny podobne bez dokazov z kradnutia uctov,
    taketo pravidlo by fakt malo byt pridane .

  4. #4
    Guest

    Default

    koffisko, ja som to videl na námestí, ale podla mojho názoru to nemyslel vážne ale to srandy

    neviem či ste kamaráti, ale na tom českom námestí to vyzeralo ako keby sa kamaráti rozprávajú

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    koffisko, ja som to videl na námestí, ale podla mojho názoru to nemyslel vážne ale to srandy

    neviem či ste kamaráti, ale na tom českom námestí to vyzeralo ako keby sa kamaráti rozprávajú
    kasso, přečti si znova, co jsem napsal .... zdá se mi, že stejně jako další lidi nechceš pochopit, že sranda a obvinění někoho z kradení účtů jsou 2 naprosto rozdílné věci

  6. #6
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    996

    Default

    Tak ja, trúfam si v mene celého crew, môžem potvrdiť, že hráč známy ako koffisko je vzorným hráčom na pohľadanie.

    Za celé doterajšie kolo bol prihlásený na šiestich účtoch, z toho len jednému bolo treba zmeniť vlajku. Ďalej z týchto šiestich je len jeden zdieľaný a to poriadne a medzinárodne a koffisko na ňom poctivo kradol ac, ešte ani vlastný bar nepoužil.

    Ad obvinenie z kradnutia účtov: Ono je to tak, že najviac obviňovaní sú členovia TC skupiny, ale možno je to tak aj správne, mali by sme byť predsa len najčistejší, čistejší ako ľalia a hráči dohromady.

    Niektorí hráči ako cosm, bigem a podobní si s kradnutia účtov spravili dokonca cnosť a na tomto fóre sa s touto činnosťou chválili.
    Preto si myslím, že krivé obvinenie, nactiutrhovačstvo ako nové pravidlo neprejde, ale myslím, že by sa malo premýšľať nad niečím ako je robenie reklamy, ale vyzdvihovanie týchto praktík správania sa na crimse. Ale to by už potom na druhú stranu tie pravidlá asi skutočne nikto nečítal...

    M.

  7. #7
    Guest

    Default

    koffisko je moc v pohode a tohle by neudelal

  8. #8
    Guest

    Default

    ad vlajka:

    jj kovanda má slovenskou vlajku, protože za tuhle kuklu jsem kdysi dávno někomu hrál a pak mi zůstala a předělal jsem ji na kovandu (původní kovanda se teď jmenuje jinak)


    a ještě k těm ovbiněním:
    další důvod, proč jsem zareagoval takto je ten, že už jsem něco podobného zažil, když jsem byl členem TC Crew. Tehdy mě a killeraSVK lidi od mastasse osočili, že zneužívámé své členství v Crew ve hře, ovšem vzali to přes portugalského zástupce v TC Crew (dodnes je mi záhadou proč, možná to zkoušeli na víc místech, ale poetaz jediný je bral vážně). Oni neměli ani tak nic proti nám, jen jsme jim stáli v cestě - oni si totiž mysleli, že členové TC Crew mají nějaké zvláštní výhody (jakože víme dopředu pohyb cen drog, že můžeme napadat bez vztahu, atd) a chtěli vlastní lidi za ČR a SK v TC Crew, takže se nejdřív pokusili zbavit těch starých. Samozřejmě neměli absolutně nic v ruce proti mě a killeroviSVK, ale stejně díky poetazovi se to v TC Crew nějaký čas řešilo ...

  9. #9
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Mororus
    Niektorí hráči ako cosm, bigem a podobní si s kradnutia účtov spravili dokonca cnosť a na tomto fóre sa s touto činnosťou chválili.
    Taky te miluji muj sladky mororusku

    bad regards

    C.

  10. #10
    Guest

    Default

    hmm nechápu

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •