Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Guest

    Default proč jsem dostal ban?

    Ahoj hraju teprve druhé kolo crimsu. Ale nechápu proč jsem dostal trvalej ban??? ještě se mi to nikdy nestalo.
    Tohle se mi objeví na hlavní stránce - Máš trvalý ban za porušování pravidel.
    # 3 - You are not allowed to log in to another player's account or share accounts in any way.

    Klikni zde a čti více o banech

    Je pravda že jsem byl služebně v Rumunsku. Mohlo by to mít vliv? po večerech jsem tam udělal pár tahů... Díky za vysvětlení.

  2. #2

    Default Ban-unban please... :)

    Ahoj chcel jsem se zeptat adminů proč jsem dostal bana prý hraju za 4 učty...já osobně vím jenom o 3 učtech které docela často hrajou na mé IP...

    -Iamrpg=můj bratr
    -mtmr=já
    -mtmr12=moje holka

    tak by me tedy zajimalo proč jsem dostal ban

    jestli se teda musí hlásit předem o tom že někdo bude hrát na mé IP...v tom případě se omlouvám...prosím o UNBANování děkuju

  3. #3
    Guest

    Default

    Je povolene 1ip=1hrac a nie su vynimky ze brat sestra atd...

  4. #4
    Guest

    Default

    ahoj chci se zeptat mel sem dva učty na jednom sem hral a tenb druhej sem vysaval dřív to šlo proč sem za to tedka dostal ban ?? )

  5. #5
    Guest

    Default

    treba proto ze neumis cist pravidla ?

  6. #6
    Guest

    Default

    ahoj chci se zeptat co je proxys ??? mam ban na 2 dny a vůbec nevim co to je .... ani v pravidlech co sem čet nebo tak sem se nedozvěděl o ničem a neporušil sem žádná pravidlo .... (aspoň ne vědomě) jedině že by vadilo že sem se na tc přihlásil přes telefon v kfc na wifi ... jinak fakt nevim ... díky za vysvětlení toho divnýho slova

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •