Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: iar ban

  1. #1
    Guest

    Default iar ban

    baaaaaa nu va mai satura Dumnezeu de ban.uri...runda trecuta degeaba, runda asta iar, fara absolut nici o dovada, nesimtitilor. Toata lumea doneaza, toata lumea se scade.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Acum ceva timp, cand discutam pe strada ai fost foarte vehement in a afirma ca toate ban-urile pe care le-ai luat, in 54 si 55 au fost date degeaba, tu fiind absolut nevinovat. Eu nu am fost de acord, iar curiozitatea m-a facut sa te verific si runda asta. Pentru ca nu am vrut sa iau o decizie singur, i-am trimis un email lui memox si lui Protectora, rugandu-i sa te verifice. Mai departe citez din acel mail:

    Check please

    The Crims kirk
    May 14 (11 days ago)
    to Crims, Crims, Crims

    ID15706753
    ID15894802



    Si raspunsul lui memox, astazi:

    Hi,

    Sorry for not getting back to you. I have banned them now. Clear multis.
    He is playing on his iphone on one of them.

    All the best
    memox


    Nu vad ce ar mai fi de comentat. Si te rog fara insulte ca iei ban si aici. Clar?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  3. #3
    Guest

    Default

    de unde ba iphone? ma bufneste rasu...deja nu mai am cuvinte...va doresc sanatate multa in continuare!!

  4. #4
    Guest

    Default

    de unde ati ajuns voi 2 la concluzia ca e iphone al meu? chiar vi se pare imposibil sa gasesc un prieten sa.mi doneze? sunt sigur ca are loguri si dupa calculatorul sau nu numai dupa telefon...si nu am zis ca am luat ban.uri degeaba toate rundele...era vorba doar de runda trecuta cand mi l.ai bagat pe gat pe BadrHari pt 10 atacuri

  5. #5
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Hai sa discutam ca e foarte interesant. Esti ingenios trebuie sa recunosc asta. Si insistent in negare, ceva ce nu am vazut. Deci, discutam de 2 conturi:

    1. Principalul:RaulSK
    2. Donatorul: adivoicu

    Contul interesant este adivoicu, inregistrat pe email-ul cezar.nita@xyzklm.com (de ce diferenta de nume??). Intre cele doua conturi sunt 83 de atacuri pe parcursul rundei.

    Acum, prima intrare pe contul adivoicu in aceasta runda este din ziua 4, de pe un IP de Italia la ora 13:54. Urmatoarea intrare este de un IP de Spania tot in ziua 4, la ora 17:41. Dupa aceea urmeaza o serie de intrari normale din Spania (de la un PC cel mai probabil).

    In data de 17 Mai, la ora 17:49, contul este accesat fara succes din Spania, pentru ca la ceva ore distanta, adica la ora 01:47 in ziua de 18 Mai sa fie accesat din nou (de data asta cu succes) din Italia. In aceeasi zi, 18 Mai, este accesat din Spania cu succes, la ora 09:20. Aceasta este ultima data cand este accesat de pe un dispozitiv fix. Incepand cu 19 Mai si pana astazi este accesat in exclusivitate de pe un dispozitiv Mobil (Browser: Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 5_1_1 like Mac OS X) ​din Spania.

    Mentionez faptul ca acest cont are comportament tipic de satelit, actionand cu precadere doar in sfera spargerilor single si avand interactiuni in proportie de peste 90% doar cu contul RaulSK.

    Este evident faptul ca vrei sa-l ascunzi (nume diferit, fara nici o legatura cu email-ul, sau cu numele tau/ email-ul contului RaulSK). Apoi plimbarile Spania - Italia sunt foarte interesante, si nu in ultimul rand log-in-urile in exclusivitate de pe Iphone in ultima parte a rundei.


    Data viitoare va trebui sa fii mai creativ (ingenios).
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  6. #6
    Guest

    Default

    chiar vrei sa discutam? la ce bun daca nu ma asculti?

  7. #7
    Guest

    Default

    e simplu ca bunaziua....adivoicu si anume (BadrHari) este cel care joaca din spania de pe calc si de pe iphone...contu a fost facut in italia ca sa nu ma mai futi din cauza steagului..si odata cand adi era ocupat si nu putea sa intre sa doneze l.am rugat pe cel din italia sa mai intre odata..nu vad ce e asa de interesant....macar sa.i cercetezi pe toti la sange asa cum o faci cu mine

  8. #8
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Din fericire TC Crew opereaza cu fapte si situatii demonstrabile, dovezi palpabile. Ti-am demonstrat concret ca ai incalcat regula #2.

    Tu in schimb continui sa inventezi povesti. Esti fan Creangă?
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  9. #9
    Guest

    Default

    nu ai demonstrat ma nimic...tu mai bine ca nimeni sti ca jocu se joaca cu prieteni...lucru care l.am facut...mai mult nu am ce sa.ti spun...pastreaza banu ca si asa nu am jucat runda asta nimic...maine am avion si ajung acasa...sta drq sa joace crims vara...sper sa nu.ti fie dor de mine prea rau...mai vb prin octombrie asa...abia astept sa.mi dai ban iar pt 10 atacuri...asa esti tu mai ingust la minte.

  10. #10
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Scuzati ca ma bag,stiu ca este OFF dar totusi nu am inteles ceva.Conturile sunt raul si adi ,da?
    Contul raul este al celui care a initiat acest topic si adi al donatorului. Sunt facute de pe ip-uri diferite,nu? Adica nu a folosit proxy sau alte smecherii...pentru ce a fost banat? Nu scrie nicaieri in regulament ca donatiile sunt interzise,atata timp cat sunt facute de pe ip-uri diferite.
    Nu inteleg de ce omul a fost banat,pentru regula #2 deoarece a folosit un cont "al donatiilor" pe care alt jucator il detine,si nu el.
    Am prins ceva pe acolo,deci a intrat prima oara un prieten de-al lui din Italia care a creat contul,dupa unul din Spania si dupa iar unul din Italia si dupa au urmat numai intrari din Spania.Doar contul adi ar trebui banat deoarece intra pe el doi jucatori(reg 3).

    ON2: Nu avem voie sa ne jucam TheCrims de pe telefoane mobile? De ce nu?
    De exemplu eu am un calculator,si un router,peste o saptamana imi expira abonamentul si urmeaza sa-mi iau un alt telefon,am voie sa ma joc thecrims de pe el?

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •