Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20

Thread: iar ban

  1. #11
    Guest

    Default

    a trebuit sa primesc ban pentru ca daca nu primeam nu se simtea kirk bine...nu vezi ce scuze lamentabile gaseste (intrari dupa iphone si diferente de nume)

  2. #12
    Guest

    Default

    rog ca situatia sa fie analizata de cineva obiectiv (nu de kirk care nush din ce motiv imi da mereu ban doar de placere) si sa.mi dea unban (raulsk)

  3. #13
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by raulsk View Post
    nu ai demonstrat ma nimic...tu mai bine ca nimeni sti ca jocu se joaca cu prieteni...lucru care l.am facut...mai mult nu am ce sa.ti spun...pastreaza banu ca si asa nu am jucat runda asta nimic...maine am avion si ajung acasa...sta drq sa joace crims vara...sper sa nu.ti fie dor de mine prea rau...mai vb prin octombrie asa...abia astept sa.mi dai ban iar pt 10 atacuri...asa esti tu mai ingust la minte.
    ai ajuns acasa?

  4. #14
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by CrinulD3Argint View Post
    ai ajuns acasa?
    Stii, Crinule, vorba reclamei :Casa de copii nu-i "acasa"! Si nici forumul asta nu-i acasa...si nici bilci nu este.

  5. #15
    Guest

    Default

    da crinu sunt in romania...sadangel mars la iepurii tai bagami.as pl in familia ma.tii de paranoic

  6. #16
    Guest

    Default

    Hai shb ca pe mine m.ai banat pe topicu ala degeaba , DO YOUR JOB !

  7. #17
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by raulsk View Post
    da crinu sunt in romania...sadangel mars la iepurii tai bagami.as pl in familia ma.tii de paranoic
    Cum "a ajuns in Romania", cum se comporta tiganeste ) Stii, una este sa fii rebel(disyma) si alta este sa fii mirlan...
    P.S.: Nici pentru asta nu meriti ban?

  8. #18
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Din moment ce memox da ban-ul iar eu sunt de acord cu el, cine din TC Crew crezi ca va revizui cazul si te va debana? )


    Quote Originally Posted by raulsk View Post
    rog ca situatia sa fie analizata de cineva obiectiv (nu de kirk care nush din ce motiv imi da mereu ban doar de placere) si sa.mi dea unban (raulsk)
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  9. #19
    Guest

    Default

    tu ai comandat ban'ul iar memox vazand iphone nu a mai stat pe ganduri sau la alte discutii...ma refeream la alti admini...crezi ca nu mai tu esti aici? tu esti miezu? cine plm esti?

  10. #20
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Daca eu am "comandat" banul, atunci sunt comandantul. Logic nu?

    PS: Nu ne mai vedem in toamna, pentru ca daca te prind cu alte conturi in joc, iei ban runda de runda. M-am saturat de nesimtirea ta.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •