Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Znikająca kasa

  1. #1
    Guest

    Default Znikająca kasa

    Zebrałam kasę od dziwek, minutę później pieniądze zniknęły z mojego konta - nic w tym czasie nie kupowałam, miałam pieniądze i nagle *pufff* - gruba kasa znika. Ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem?

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by ladyfraktal View Post
    Zebrałam kasę od dziwek, minutę później pieniądze zniknęły z mojego konta - nic w tym czasie nie kupowałam, miałam pieniądze i nagle *pufff* - gruba kasa znika. Ktoś jeszcze spotkał się z takim problemem?
    Podaj proszę nick lub ID konta, sprawdzę.

  3. #3
    Guest

    Default

    ladyfraktal
    ID: 15835435

  4. #4

    Default

    Dzisiaj po południu wpłaciłaś większość gotówki do Banku. Sprawdź tam proszę

  5. #5
    Guest

    Default

    Nie, dzisiaj wpłacałam kasę za kokainę, sprzedałam bo przypłynął statek. Kasa zniknęła mi dzisiaj po północy naszego czasu, dzień 90 TC. Zniknęło mi wtedy ponad 300 kk. Zebrałam pieniądze od dziwek, widziałam wzrost respektu i gotówki którą miałam przy sobie, po czym kasa zniknęła, a respekt razem z nią (poleciał o kilkadziesiąt k w dół).

  6. #6
    Guest

    Default

    Może ktoś to sprawdzić, proszę?

    Wiem, że 300 kk to może nie jest zawrotna suma i szybko ją odrobiłam, ale i tak wolałabym, żeby moje pieniądze nie znikały same z siebie.

    Podpowiem, że taki problem wystąpił już u kogoś innego, wszystko się wyjaśniło i kasa została zwrócona:
    http://forum.thecrims.com/showthread...monet-vanished

  7. #7
    Guest

    Default

    Czy jest w ogóle na tym forum ktoś, kto może sprawdzić ten problem?

  8. #8
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Witaj. Nie wiem czym jest spowodowany Twój problem aczkolwiek chciałbym Cię poinformowac, że jest tylko jeden Polski administrator gry, a co się z tym wiąże nie może być on online 24h na dzień. Więc zawsze możesz wysłać ticketa lub napisać na forum anglojęzycznym. Pozdrawiam!
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  9. #9
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Zresztą o tym powinni Cię poinformowac moderatorzy, a jest ich aż dwóch! Pozdrawiam serdecznie!
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  10. #10
    Guest

    Default

    Pisałam już na forum w anglojęzycznym dziale, bo widziałam, że u kogoś innego również problem wystąpił.

    Trudno, zostaje mi czekać... po prostu zmartwił mnie fakt, że w innych wątkach toczy się dyskusja i pojawiają się odpowiedzi, a mój problem pozostał

    EDIT:

    Już nieaktualne, problem został rozwiązany.
    Last edited by ladyfraktal; 05-29-2012 at 05:40 PM.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •