Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
  1. #1
    Guest

    Default Ban za więcej niż jedno konto.

    W dniu pisania posta zostałem zbanowany za używanie więcej niż jednego konta (dokładnie naliczono mi 7 różnych), choć gram tylko na jednym.
    Czy jest możliwość usunięcia bana, czy muszę czekać prawie cały miesiąc żeby móc z powrotem pograć?

  2. #2
    Guest

    Default

    nie jestem modkiem ani nic.. ale ja w zeszlym tygodniu tez dostalem takiego bana, bo na caly powiat mamy jedno IP(internet radiowy) i nic z tym nie zrobili ban zostal i zostanie.. tyle

  3. #3
    Guest

    Default

    ja zalozylem niecale dwa dni temu kato a dzisaj dostalem bana na 5 kat ciekawe jak by mial to zrobic jak mam jedno ip stale zenada jednym slowem.

    Twoje konto zostało zablokowane do 2012-06-20 18:00:00 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 15818868, 15892229, 15863532, 15916463, 15930333
    Admin: Abuse

  4. #4
    Guest

    Default

    Te the crim to wg zeszlo na psy widze ze jak kiedys gralo 5k ludzi to teraz gra 1,6k zamiast banowac tych co maja kukly to anuja normalnych ludzi

  5. #5
    Guest

    Default

    Twoje konto zostało zablokowane do 2012-06-20 18:00:00 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 12158086, 15892173, 15889530, 15893135, 15901474, 15901512, 15901871
    Admin: Abuse

    Porażka.

  6. #6
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Września, Poland
    Posts
    292

    Default

    Ghostwell uzywasz 6 kont i nazwasz zbanowanie ich porazka? Przestan grac kuklami i graj na jednym koncie - moja skromna rada

  7. #7
    Guest

    Default

    Tak się składa, że gram na jednym koncie. A przynajmniej grałem. Ciekawi mnie skąd wzięli tyle kont. Jeszcze jakby mnie oskarżyli o posiadanie dwóch, ale siedmiu. -_-

  8. #8
    Guest

    Default

    Twoje konto zostało zablokowane do 2012-06-20 18:00:00 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    # 2 - U can play with only 1 acc
    Admin: Vanessa


    Da się cos z tym zrobić? chcialem troche pograc, nie potrzebne mi więcej niz jedno konto. Nigdy takiego nie założyłem..
    Jest opcja dotarcia do tego admina i wyjaśnienia sytuacji ?

  9. #9

    Default

    W każdej grze, jest regulamin, który obowiązuje wszystkich. Niezależnie od ich położenia w grze, czy jest to zwykły szary graczy czy też administrator.
    Regulamin powstał po to, żeby ograniczyć nadużywanie dobroci adminów. Jeśli graliście na początku, to wiecie jak TC wyglądało.
    Nie ma możliwości pomyłki, gdyż twoje IP jest unikatowe, nikt na świecie nie ma takiego samego (chyba, że w miasteczku, jest prywatny dostawca internetu), wtedy możliwe jest, że ktoś inny będzie miał takie samo IP. Jednakże większość graczy pochodzi raczej dużych miast, lub dostawcami ich internetu są duże firmy na rynku, np. Multimedia, Neostrada, czy inne tego typu firmy. Zauważcie, że admin ma możliwość sprawdzenia logowań z danego IP na konto (my też), może również sprawdzić, graczy o danym numerze IP, więc każde multi konto zostanie usunięte. Nie narzekajcie na błędy, gdyż ich nie ma, poza tym nie róbcie z adminów, niekompetentnych, gdyż kto jak kto, ale oni stworzyli tę grę i wiedzą najlepiej. Nie ma co się kłócić. Pozdrawiam Arek aka SPIDERWICKOS.

  10. #10
    Guest

    Default

    Bredzisz Panie. Sytuacji, gdzie wiele osób gra na tym samym IP może być baaaardzo wiele - ja na przykład pykam sobie z pracy i być może ktoś z kolegów też gra (obaj dostaniemy bana?). Podobnie jest w przypadku dostawców internetu radiowego - są regiony, gdzie jest 1 dostawca i wszyscy dostają to samo IP. Wniosek - nie można stawiać znaku równości między graniem z tego samego IP a multikontem.

    Oczywiście nie zmienia to faktu, że prawdopodobnie większość banów za multi jest faktycznie słusznie nakładana. Sprawy powinny być jednak rozpatrywane indywidualnie.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •