Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
  1. #11
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Może jeszcze byście chcieli by admini jeździli po waszych domach i sprawdzali czy gracie z bratem czy na multi -.- głupota co po niektórych tutaj nie zna granic.
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  2. #12
    Guest

    Default

    nie chodzi o to żeby jeździli po domach, chodzi o to aby inaczej wykrywać multikonta, ponieważ każdy ma prawo grać a nie tylko gracze z prywatnym IP, bo aktualny system działa na zasadzie IP jednego gracza = IP drugiego gracza = BAN, taki system ma wyżej wymienioną poważną wadę.

  3. #13
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by n3xi View Post
    nie chodzi o to żeby jeździli po domach, chodzi o to aby inaczej wykrywać multikonta, ponieważ każdy ma prawo grać a nie tylko gracze z prywatnym IP, bo aktualny system działa na zasadzie IP jednego gracza = IP drugiego gracza = BAN, taki system ma wyżej wymienioną poważną wadę.
    W jaki sposób chcesz inaczej wykrywać multikonta? Zaden system nie jest idealny, każdy ma wady. Obecny system jest najlepszym jaki wymyślono dlatego funkcjonuje. Jeżeli wpadniemy na pomysł jak w inny sposób wykrywać multi to system sie zmieni.

  4. #14
    Guest

    Default

    inny system weryfikacji, np SMS z kodem aktywacyjnym.

  5. #15
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Myślę, że lepiej będzie jak przedstawisz swoja idee na forum anglo języcznym w sekcji feedback
    http://forum.thecrims.com/forumdisplay.php?11-Feedback
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  6. #16
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by n3xi View Post
    inny system weryfikacji, np SMS z kodem aktywacyjnym.
    A kukły będą zakładane na nowo kupionych Starterach za 5 zł

  7. #17

    Default

    Nic nie mówię, ale dostałem bana dzisiaj, tylko dla tego, że kumpel ma takie samo ip jak ja...
    Mieszka na przeciwko mnie i ma tego samego dostawcę internetu.
    Pozdrawiam adminów, ledwo co założyłem nowe konto po poprzednim banie, który został mi dany z tego samego powodu...
    Kolega też założył konto i obaj mamy bana, no najs...
    I po co to? Straciłem tylko czas do cholery.
    Trzeba wymyślić inny sposób weryfikacji, bo ten działa dobrze, ale jest niekorzystny dla wielu ludzi.

  8. #18

    Default

    Widzę tutaj sporo nieprawdziwych informacji, co wynika w dużej mierze z niewiedzy. Wyjaśniałem wielokrotnie, ale zrobię to ponownie.

    Multikonta w większości wychwytywane są przez automat (abuse). Ani on, ani tym bardziej ekipa TC nie banuje graczy wyłącznie za dzielone IP. Nie zabraniamy grać z jednego IP np. członkom rodziny, pod warunkiem, że każde z nich gra z osobnego komputera, na własny rachunek i nie czerpią wzajemnie korzyści z posiadania swoich kont (itp., itd.) Czynników które oceniamy każdorazowo jest co najmniej kilka, nigdy nie ogranicza się wyłącznie do sprawdzenia IP.

    Jeśli ktoś z Was został ukarany banem i wysłał ticket do Supportu, każda taka sprawa jest rozpatrywana indywidualnie (automaty tak samo jak ludzie potrafią się mylić). Mogę Wam jednak od razu powiedzieć, że ponad 90% banów zostało nałożonych całkiem słusznie. Gracze mają jednak to do siebie, że do samego końca uparcie twierdzą, że są niewinni, mimo niezbitych dowodów.

  9. #19
    Guest

    Default bez komentarza

    ciekawe jak elokwentnie wytłumaczysz naszego bana ? Nie można sobie przekazywać stat ? w gangu były 2 stałe ip z jednego miasta , jedno zmienne z innego miasta, oczywiście nikt nie logował się z innego niż swojego komputera. ale nie prosimy o odbanowanie.skoro administracja gry jest stronnicza, to nie widzimy sensu grania. żegnam.

  10. #20
    Guest

    Default

    Smieszne dzieci w to grają , jeszcze śmieszniejsze próbują tym zażądzać .Nie spodziewaj się zbyt mądrej odpowiedzi. parodia hee, narazie małolaci.

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •