Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Guest

    Default thecrims.name Kalkulačka

    Zdravím, nefungujou mi kalkulačky na těchto stránkách, ale nevím proč. Po vyplnění údajů a kliknutí na Vypočítat se stránka jen obnoví, ale nic se nezobrazí, všechno zůstane červené. Prohlížeče jsem zkoušel Google Chrome, Mozilla Firefox i Internet Explorer.

    Díky za rady a odpovědi.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    Souhlas, ani mně. Nutno ale dodat, že tvůrce kalkulačky je už crims neaktivní. Stejně tak konkurenční kalkulačka od SIFLERa, ta sice funguje, ale je už trochu neaktuální (také tvůrce už TC nehraje)

    Ale funguje aspoň.
    http://www.thecrims.4fan.cz/?page=cal_rob
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  3. #3
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Vzorec co je užit v zdrojovém kódu platí od 1. kola. Pouze jsou jiné obtížnosti zlodějin. Pokud mě hra opět dostane vytvořím kalkulačku na všechny kola co budou dále dokud nezmění vzorec.
    Jednalo by se o to, že by vám vždy vyjelo konečné číslo ze vzorce a potom by vám stačilo udělat mínus s obtížností zlodějiny na kterou se chcete vydat. Podobně to má jedna kalkulačka nebo měla? Nevím jak se jmenovala..

  4. #4
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Czech Republic
    Posts
    784

    Default

    To je pravda. Občas se ale blbě přepočítává to co ti to hodí jako výsledek na TC obtížnost, protože když vidíš že máš 15k skill, tak na 25k loupež potřebuješ 10k - to je jasné. Jenže skill je dělaný ze tří statů, kde tolerance je slabý stat, který dává méně než sil/int, ne ?

    Teda myslím že je to tak. Takže třeba abys získal 2k skill navíc, musíš dát 3k síly, 3k int a 3k tolky. CCa.
    Překladatel The Crims 6/2008-12/2008, 3/2011-2014 Czech Translator The Crims 2011-2014

  5. #5
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    ČR
    Posts
    63

    Default

    Vzorec jsem zmiňoval už zde - http://forum.thecrims.com/showthread...Crims-4fan-web

    Code:
    your_points = (intelligence + strength + tolerance/2)/3 + (weapon damage * accuracy/10) +- some random parts + armor
    robbery_points = difficulty * random part
    robbery_outcome = your_points - robbery_points
    Většina kalkulaček nebrala v potaz ten náhodný faktor. Mě napadlo, že to má co do činění ze zbraněmi a zatím to takhle vychází. Všimněte si toho '+-'. Dle mého názoru to znamená 'Přičíst nebo odečíst' a some random parts, zřejmě náhodné % (max 33,3) proměnné, která se odečte z následného výsledku. Ostatní proměnné si každý umí dosadit sám.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •