Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 77

Thread: 1900

  1. #1
    Guest

    Default 1900

    Pěkné číslo, že ? Kdo uhádne, čeho se týká, získává bod

    Ano, je to tak, tolik mám momentálně kreditů ... není žádné tajemství, že členové TC Crew a překladatelé TC dostávají (více-méně)pravidelně výplatu v kreditech, v Crew jsem nějakou dobu byl, překladatel jsem zatím stále ... takže nějaké kredity jsem našetřil - bylo by jich samozřejmě více, ale spoustu jsem rozdal, hlavně během toho více než půl roku, co jsem nehrál.


    A proč to sem vůbec píšu ? No, tak nějak jsem rozhodnut s tím tady definitivně seknout, a nechci, aby ty kredity přišly nazmar, když už jsem si je vydělal

    Co s nimi můžu udělat ? Utratit je nesmyslně za spoustu špionů, ale to je k ničemu. Poslat je nikomu nemůžu, prodávat je samozřejmě taky nebudu (pravidla zakazují, a stejně bych to neudělal). Takže bych je mohl vypsat jako odměnu na nějaké hráče, to bude asi nejrozumnější

    Pokud má někdo nějaký námět, na koho bych měl odměnu vypsat, kolik kreditů a PROČ, nestyďte te, a napište mi to tady, uvidíme, ... - jen ještě nevím, jestli hned, nebo na konci kola ....


    (prosím, pouze tady, na emaily, icq a soukromé zprávy týkajícíc se tohot topicu nebudu reagovat)

  2. #2
    Guest

    Default Re: 1900

    kolik : klidně všechny
    kukla : smoken2
    duvod : MÁM TĚ RÁD

  3. #3
    Guest

    Default

    Mno vzhledem k tomu ze mi zabanovali nesmyslne 1500 cr tak by se kredity hodily, ale myslim ze davat kredity jen tak tomu kdo si o ne napise je nesmysl, treba dat nejakou cast vitezi v cr a svk, by mohlo byt dobre, podporujes tim zdravou soutezivost.

  4. #4
    Guest

    Default

    koffisko, to tu akože teraz majú ludia od teba žobrať kredity? no ked chceš možeš dať na mna prár kreditov, ale žobrať tu nebudem

  5. #5
    Guest

    Default

    Kasso, přečti si to ještě jednou nebo i víckrát a možná to pochopíš....

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by BANGxCOSM
    Mno vzhledem k tomu ze mi zabanovali nesmyslne 1500 cr tak by se kredity hodily, ale myslim ze davat kredity jen tak tomu kdo si o ne napise je nesmysl, treba dat nejakou cast vitezi v cr a svk, by mohlo byt dobre, podporujes tim zdravou soutezivost.
    to mě samozřejmě napadlo, ale na druhou stranu mi to přijde blbý, vzhledem k celkovým cenám od TC Crew pro top 5 ... ale ... moh bych věnovat něco úspěšným v CZ a SK, proč ne ...

  7. #7
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by kasso
    koffisko, to tu akože teraz majú ludia od teba žobrať kredity? no ked chceš možeš dať na mna prár kreditov, ale žobrať tu nebudem
    ne, mě jsou na nic, a chci je teda někomu dát ... jestli tomu říkáš žebrání, tvoje věc ...

  8. #8
    Guest

    Default Re: 1900

    Quote Originally Posted by micudik
    kolik : klidně všechny
    kukla : smoken2
    duvod : MÁM TĚ RÁD
    zamítá se !

    důvody:
    1) seš krkoun a chceš všechny pro sebe, nemyslíš na ostatní !
    2) špatný důvod - > asi si to špatně pochopil, ale já nechci aby mi někdo pochleboval ...


    -------------

    3) pak se dohodneme

  9. #9

    Default

    ja bych vedel komu, kdyz uz sem mam po delsi dobe napsat

  10. #10
    Guest

    Default

    me taky nekdo napada

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •