Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: ban za ip

  1. #1
    Guest

    Thumbs down ban za ip

    Twoje konto zostało zablokowane do 2012-06-20 18:00:00 za złamanie zasad regulaminu The Crims
    w punkcie/punktach
    Rule 2. You are not allowed to play with more than one account. You have been caught using these accounts: 15929220, 15929715, 15929733, 15932372, 15930772, 15934810, 15935958
    Admin: Abuse

    To chyba nie jest moja wina ze logujemy sie z kumplami na wifi i po prostu wychodzi to tak jak bysmy sie dzielili kontami..
    Tymbardziej ze widzicie ip serwera a nie kazdego komputera z osobna.. kazdym kontem grala inna osoba. Prosimy o odbanowanie naszych kont.

    Nicki to
    Adamii
    Kaiser1
    Greniek
    Last edited by adamii; 06-05-2012 at 09:39 PM.

  2. #2
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Witaj. Złudne Twe marzenia o odbanowaniu. Admin nie ma takiej opcji by sprawdzić dokładnie czy to Ty logowałeś na parę kont czy gracie w kilku na jednym ip.
    Jedno ip na kilku kontach = multi. Pozdrawiam!
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  3. #3
    Guest

    Default

    No to niech mnie nie wkurwia ze nie ma takiej opcji na jakiej podstawie mi niby dali bana? co mnie interesuje ze nie ma takiej opcji? jak bym mial radiowke jak pol miasta to co nikt poza mna nie mogl by grac? bo takie samo ip?

  4. #4
    Guest

    Default

    Nie dziwie się, że z 10k ludzi online zrobiło się lekko ponad 1k. Pewnie Ci co odeszli to znajomi z osiedli gdzie mieli wspólne ip i dostali niesłusznie bana. Jak tak dalej pójdzie to zostanie sama administracja.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by adamii View Post
    No to niech mnie nie wkurwia ze nie ma takiej opcji na jakiej podstawie mi niby dali bana? co mnie interesuje ze nie ma takiej opcji? jak bym mial radiowke jak pol miasta to co nikt poza mna nie mogl by grac? bo takie samo ip?
    No niestety taka prawda tylko Ty mógłbyś grać na tym ip, jeśli graliby inni byłby ban dla Was...
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  6. #6
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Quote Originally Posted by kaiser1 View Post
    Nie dziwie się, że z 10k ludzi online zrobiło się lekko ponad 1k. Pewnie Ci co odeszli to znajomi z osiedli gdzie mieli wspólne ip i dostali niesłusznie bana. Jak tak dalej pójdzie to zostanie sama administracja.
    Myślę, że jedną z opcji spadku graczy jest zakaz multi. Wcześniej na raz każdy był zalogowany na parę kont sta było 10k ludzi online. Pozdrawiam
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  7. #7
    Guest

    Default

    Założmy taki scenariusz:
    Ktoś sobie gra, sam bez znajomych. Marnuje czas na grę, przestrzega regulamin. Nie świadomy, że ma prywatne ip (zakładam, że wiesz ocb.). Nagle ktoś z jego osiedla znalazł tą grę przypadkiem i postanowił zagrać, spoko. Osoby te o sobie nie wiedzą. Teraz admin zbanuje obu gracz w sumie za nic...

    Po co pisać wógóle regulamin który musiałem akceptować, który akceptowałem grając? Przestrzegając regulamin możesz dostać bana, nie przestrzegając też. Gdzie tu logika?

  8. #8
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Ja Cię rozumiem bo sam mam bana w sumie za nic. Moja sprawa jest bardziej zaplątana. Niestety masz racje z tym regulaminem, lecz w dzisiejszych czasach trudno określić adminom czy grają 2 różne osoby czy 1 z kukłami. A przecież nie będą jeździć i sprawdzać tego jak jest w rzeczywistości. W regulaminie mają takie zasady i ich musza się trzymać. Brzmi to bezsensownie, ale problemy się zaczęły od kiedy zakazane jest granie na więcej niż jednym koncie. Pozdrawiam!
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

  9. #9
    Guest

    Default

    Sądze, że gdyby się administracji chciało to zrobili by skrypt, który na podstawie hwid potrafiłby ocenić, że 1 konto = 1 komputer. Mogliby chociaż dopisać gdzieś: "Gra dla ludzi którzy mają publiczny adres IP". Analogicznie ludzie z mniejszych miast/wsi nie mogą grać.

  10. #10
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Poland
    Posts
    251

    Default

    Lub mogą liczyć na farta, że nikt inny z jego miejscowości nie gra w taką grę
    [2011-01-07 23:35:15] Optimos: mam taka faze na fbi ze jutro zjem fbi zamiast obiadu

 

 

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •