Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24

Thread: Imi pare rau!

  1. #1
    Guest

    Default Imi pare rau!

    Imi pare rau sa vad acum, ca sunt online in toata lumea 1100, care acum 3-4 ani erau cate 2500 pe seara! Nu va`ti pus problema asta, de ce a scazut atat? Mie unu imi pare rau, si daca as putea as face ceva sa se faca jocul cum a fost, sa stea cate 2500-3000 in fiecare seara online. Pacat! Ar trebui facut ceva in privinta asta!

  2. #2

    Default

    2500 din care cel putin 50% erau iepuri? Din contra, acum sunt mai multi jucatori online decat erau in trecut.
    TheCrims.com Crew

  3. #3
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Cristian View Post
    2500 din care cel putin 50% erau iepuri? Din contra, acum sunt mai multi jucatori online decat erau in trecut.
    50% din 2500 = 1250 > 1100. Asadar, oricum ai face socoteala, sint mai putini jucatori. Bine, stiu, cifrele sint aproximari grosolane. Inainte erau si cite 10000 useri online, de-ti spunea ca "explodeaza serverul" Si nu doar 50%, ci chiar mai mult de jumatate erau iepuri! Numai ca iepuri exista si acum, si inca destui. Dupa cum am mai spus, "romanul" este inventiv.
    Mie-mi pare rau nu de scaderea cantitatii, ci a calitatii oamenilor care jucau in trecut fata de cei care mai joaca acum. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar cred ca cei care au prins jocul asta in 2005-2006 stiu la ce ma refer. In fine, intr-o exprimare mai plastica, sa spunem ca "mortul nu se mai intoarce de la groapa" Cu alte cuvinte, nici jocul asta nu va mai fi vreodata ce-a fost.

  4. #4
    Guest

    Default

    Vorbiti prostii.in rundele anterioare erau cu mult peste 50% iepuri.erau destui jucatori ce dadeau cu cate 10 iepuri spargeri.Oricum si acum sunt destui ce joaca cu 2-3 conturi.este destul de ciudat sa vezi ca ai 150k si sa fi pe locul 10000, cand nu vezi peste 2000 jucatori online.Si degeaba s-ar spune ca se ruleaza jucatori si nu prinzi sa fie toti odata online, dar macar in weekend s-ar mai nimeri un 3-4k online mai degraba ar lasa sa se joace cu iepuri, astfel nu ar mai fi dezavantajati cei care joaca cu un singur cont.

  5. #5
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Shao View Post
    Vorbiti prostii.in rundele anterioare erau cu mult peste 50% iepuri.erau destui jucatori ce dadeau cu cate 10 iepuri spargeri.Oricum si acum sunt destui ce joaca cu 2-3 conturi.este destul de ciudat sa vezi ca ai 150k si sa fi pe locul 10000, cand nu vezi peste 2000 jucatori online.Si degeaba s-ar spune ca se ruleaza jucatori si nu prinzi sa fie toti odata online, dar macar in weekend s-ar mai nimeri un 3-4k online mai degraba ar lasa sa se joace cu iepuri, astfel nu ar mai fi dezavantajati cei care joaca cu un singur cont.
    eu nu stiu cum gandesti tu... tu crezi ca toti jucatorii joaca in acelasi timp? aia 2000 de ii vezi tu se mai si delogheaza candva si se logheaza alti 2000... de ex la ora 12 amiaza sunt 1000 playeri online (doar europa) daca dai click pe toti jucatorii brazilieni 98% dintre ei sunt off si asta din cauza fusului orar... iti zic eu in mom de fata sunt f multi jucatori , dar n-ai cum sa vezi mai mult de 2.5k-3k online niciodata

  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    In 2 zile astept dovezi clare cu jucatori si adminii la care au pile. Repet, dovezi clare.

    Daca nu, iei ban aici si pe orice cont pe care ti-l gasesc in joc. Nu glumesc, si nici nu amenint, dar m-am hotarat sa aplic sanctiuni dure celor care abereaza. Si tu esti unul dintre ei.

    Zici ca acum n-or mai fi iepuri,bine zis,nu se mai "numesc" asa.Ce naiba..acum se folosesc scripturi .Asa,si acum ca sunt 50% care au pile la admini si joaca cu multi acc si scripturi,ala mai este joc?Macar asa stateai sa cresti iepuri..acum..te uiti cum lucreaza butii.Macar atunci cu multi acc eram toti egali,doar creditele faceau diferenta.Acum daca ai "pile" multi acc & scripts mode 0n .Scuzati ca va zic(crew) sunteti jalnici.Nu vreau ban
    Last edited by f0rsaken; Yesterday at 10:43 PM.
    Last edited by Kirk; 06-05-2012 at 12:03 AM.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  7. #7
    Guest

    Default

    Asa kirk fi rau ) dar parerea mea este sa continui sa faci ce ai facut si pana acum, adica sa nu pui la suflet orice prostie spun "astia" pe forum/strada, dintotdeauna au spus aceste lucruri nu ar trebui sa te miri chiar acum, desi multi dintre cei care altii i-ar numi prietenii crewului au fost banati ei tot mai continua sa spuna ca se ajuta, se ajuta nu spun ca nu, dar acele ajutoare nu au venit din partea membrilor crew romani, nu cred ca trebuie sa dau exemple posibil sa stii mai mult.

  8. #8
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by vash View Post
    ...mai continua sa spuna ca se ajuta, se ajuta nu spun ca nu, dar acele ajutoare nu au venit din partea membrilor crew romani...
    Pai cu asta l-ai scapat pe f0rsaken de banare, deoarece el n-a spus ca au venit ajutoare din partea membrilor crew romani In plus, ar trebui ca in doua zile si tu "sa aduci dovezi clare cu jucatori si adminii la care au pile". Iti dai seama ce scandal ar iesi? Si crezi ca vreunul din membri TCcrew straini va fi dat afara daca se va dovedi ca a incalcat regulile?
    N-am nimic cu tine, dar toate regulile trebuie aplicate oricarui jucator, indiferent cine este acesta. Esti de acord cu mine?
    Asa se intimpla cind incerci o periere, dar mai rau stirnesti praful...l-ai bagat pe Kirk in incurcatura exact cind lucrurile incepusera sa se miste. Din cauza implicatiilor care le-ar putea avea anumite dezvaluiri despre implicarea membrilor crew straini in toata treaba asta, ceva imi spune ca topicul asta nu va avea zile multe.

  9. #9
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Vash, nu pun la suflet, dar mi se pare anormal ca anumiti jucatori sa arunce cu noroi si cu vorbe goale in echipa ce administreaza acest joc, doar ca sa se afle in seama. Rog a se citi istoricul cu ultimele postari ale lui F0rsaken, nu am luat aceasta decizie doar pentru postarea de aici, ci si pentru cele anterioare.

    Astept cu interes dezvaluirile, si personal investighez si dau afara pe orice membru TC Crew (roman sau strain) despre care se dovedeste ca ajuta jucatorii in vreun fel.

    Topicul va ramane deschis cel putin pana Joi la ora 01:00, cand vor expira cele 2 zile acordate lui F0rsaken.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  10. #10
    Guest

    Default

    Pentru cunostina generala a unora din tc care cum spune kirk arunca doar cu vorbe goale fara sa aibe vreo dovada, vorbesc doar din auzite ca moderatorul x a facut vreo magarie, ca la ajutat pe y,z, pentru a face acest fel de acuzatii ar trebui sa aduceti si niste dovezi, dar pot sa va spun cu siguranta ca cei care au avut vreo influenta negativa si au ajutat alti jucatori au plecat, cel putin in mare parte, unii dintre ei erau chiar buni doar ca mai ajuta anumite echipe straine. Am fost personal surprins de anumite decizii luate in mod "democratic" de unul dintre acesti fosti membri, kirk probabil stii la cine ma refer, in runda 43 puteam sa luam locul 1 din nou dar o anumita persoana nu a fost deaccord asa ca a adus niste argumente care nu aveau nici un sens si contul "GOoRylaZz" a fost debanat, banul a fost dat de o persoana neutra (cel mai bun membru crew dupa parerea mea), si nu m-am agitat asa mult chiar si dupa ce s-a aflat.
    Repet incetati cu aceste acuzatii nefondate si care aduc doar o reputatie negativa, vedetiva de joc si cand o sa ajungeti in top, sa jucati corect sa stiti ce inseamna "A JUCA" nu doar sa dati cu "ciocu" cum se spune, atunci puteti sa reprosati ceva, dar atunci v-ati da seama ca se pot realiza multe si ca respectul care se face este curat, fara multiaccount, scripturi sau alte cheaturi cum voi credeti, cu asta am incheiat ce am vrut sa spun pentru ca m-am cam lungit.
    PS sunt deaccord cu banul lui forsaken daca nu aduce macar niste argumente bune, niste intamplari care sunt reale, un fapt care arata ca crewul a fost/este de parte cuiva, nu neaparat dovezi.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •