Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Guest

    Default ban za IP ahahahah usmialem sie adminku :D

    Yeaa zajebiscie! Gram z narzeczona na jednym kompie i w TC dostaje bana za IP. HAHAHHA brawo za glupote dla adminow! Gralem w TC dobre 20 edycji temu i nie bylo zadnych banow a kazdy gral tak zeby byc najlepszym a teraz w dzisiejszych czasach gdzie sieci radiowe ustalaja jedno IP nawet na tysiace uzytkownikow Admini The Crims wymyslili sobie bany za acc brawo! Zamiast miec wiecej graczy, wiekszy zarobek i popularnosc bedziecie mieli gowno Bo jak na tysiac osob o jednym IP moze grac tylko jedna i jeszcze nei slusznie dostanie bana to w pizde z taka gra czekam na odblokowanie kont bo nie po to 2 tygodnie ustawialem caly czas silke zeby teraz nie moc komus wpierdolic!

  2. #2
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Wszelkie odwołania od bana zgłaszamy tu:
    http://support.thecrims.com/

    Pozdrawiam

  3. #3
    Guest

    Default Proszę o wytłumaczenie dlaczego dostałem bana na 2 miesiące ??

    Witam proszę mi wytłumaczyć dlaczego dostałem bana na 2 miesiące bo nie mam zielonego pojęcia ?? jestem początkujący więc prosze o wytłumaczenie pozdrawiam blackjack1988

  4. #4
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Poland
    Posts
    187

    Default

    Quote Originally Posted by blackjack1988 View Post
    Witam proszę mi wytłumaczyć dlaczego dostałem bana na 2 miesiące bo nie mam zielonego pojęcia ?? jestem początkujący więc prosze o wytłumaczenie pozdrawiam blackjack1988
    Odpowiedziałem na Twoją prywatną wiadomość gdzie wyjaśniłem Ci powód Twojego bana.

  5. #5
    Guest

    Default

    @r3gula

    Od czasu w którym grałeś regulamin TheCrims znacznie się zmienił, a główną zmianą jest zakaz grania na więcej, niż jednym koncie i oznacza to, że nie ma pewności czy używałeś multikont czy faktycznie grałeś z narzeczoną. Na to czy dana osoba otrzyma bana wpływa więcej czynników, niż tylko wspólne IP.

    Tak jak wcześniej napisano od każdego bana możesz się odwołać.
    Last edited by FRiQ; 06-27-2012 at 02:34 AM.

  6. #6
    Guest

    Default

    eu e minha namorada jogamos juntos em casa e no round passado fomos banidos , como faz agora pra nao ser mais banido por isso ?

  7. #7
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Warsaw
    Posts
    750

    Default

    Quote Originally Posted by 0902ll View Post
    eu e minha namorada jogamos juntos em casa e no round passado fomos banidos , como faz agora pra nao ser mais banido por isso ?
    Esta é a porção de assistência polaca. Criar um novo tópico na seção apropriada no fórum (Support - Brazil & Portugal)

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •