Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
  1. #1
    Guest

    Default Faceti-va treaba..

    Sunt prea multi playeri ce joaca cu mai mult de un cont.Ar trebui sa se faca si altfel verificarea, nu doar ce va apare voua la conturi duble.Se gasesc destule programele pentru a folosi proxy, chestii si sa stai cu un cont pe mozilla sau google chrome si cu unu pe internet explorer, pe care il poti schima mereu.Voi verificati doar conturile ce sunt in top 100 international probabil insa sunt destui in topurile tarilor ce se folosesc de mai mult decat un singur cont.

  2. #2
    Guest

    Default

    Si mai sunt curios de o treaba..in rundele astea faceti la fel, ajutandu-i cu credite pe jucatorii vechi ce joaca la top? adica un simplu jucator ce sanse ar avea la top, neprimind ajutor din partea voastra?

  3. #3
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Da, pai vezi tu, eu runda de runda nu am ce face si aprovizionez jucatorii cu credite, asa "fara numar". Cam asta fac de vreo 6 ani, de asta sunt aici. Iau credite de la TC Crew si dau jucatorilor romani, ca sa castige ei.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  4. #4
    Guest

    Default

    daca si kirk da credite la alti jucatori eu ma las banat....cu toate ca am avut conflicte cu el si am fost banat ...a avut drepatte....daca dadea credite la altii jucatori,nu mai era Membru al comunitatii TheCrims....in fine asta este parerea ta shao.

  5. #5
    Guest

    Default

    doua conturi pe beta, acelasi jucator : ID: 1476518 , ID: 1450688 . verificati mai amanuntit daca nu imi dati dreptate.multulesc anticipat

  6. #6
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Shao View Post
    doua conturi pe beta, acelasi jucator : ID: 1476518 , ID: 1450688 . verificati mai amanuntit daca nu imi dati dreptate.multulesc anticipat
    Pe beta nu exista moderatori/admini etc, nu se fac verificari, sunt pluginuri care dupa parametri baneaza automat jucatorii care incalca regulamentul multi/bots etc

  7. #7
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    spain
    Posts
    1,345

    Default

    Shao tati te ai gandit u k dak nu era kirk si proxy poate aveai mai multe cupe decat Olimpic si NoName nu ? xD pffff in cazul asta itzi dau dreptate =)))) .. UHAHHahahahahahahahahahahahahaha

  8. #8
    Guest

    Default

    Insany, nu vorbi ca sa nu adormi, olympic si noname sunt echipe de playeri ce intradevar joaca inteligent, fata de altii ce au fost prinsi de atatea ori incercand sa "fure"..Eu faceam referire la jucatorii mai mici, asa ca mine.wtv..

  9. #9
    Guest

    Default

    ahahhaha beby... ce te-a jignit ) te-a facut inteligent

  10. #10
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    68

    Default

    Quote Originally Posted by CrinulD3Argint View Post
    ahahhaha beby... ce te-a jignit ) te-a facut inteligent
    OFF: Buna asta .
    Sincer si eu m-am indoit de admini,dar mi s-a dovedit contrariul .

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •