Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default Banat de: Serban

    nu inteleg de ce am luat ban pentru ca am jucat pe un singur cont de pe acelasi calculator de la inceputul rundei.
    stau in camin si se foloseste router wifi dar nu am avut nici o problema cu conflict de ipuri la nici un joc fie mmorpg sau browser pana acum.
    astept si eu un raspuns daca se poate, sa inteleg ce s-a intamplat si daca se mai poate face ceva.ms

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by gundarr View Post
    nu inteleg de ce am luat ban pentru ca am jucat pe un singur cont de pe acelasi calculator de la inceputul rundei.
    stau in camin si se foloseste router wifi dar nu am avut nici o problema cu conflict de ipuri la nici un joc fie mmorpg sau browser pana acum.
    astept si eu un raspuns daca se poate, sa inteleg ce s-a intamplat si daca se mai poate face ceva.ms
    daca sunt mai multe persoane care joaca crims de pe acelasi router e considerat multi-acc pt ca n-ai cum dovedi ca nu esti tu ala care joaca cu mai multe conturi... in fine

    pt mai multe informatii despre ban faci un ticket la http://support.thecrims.com/

  3. #3
    Guest

    Default

    aveti un support egal cu -1.ticketele se fac degeaba asteptand forever un raspuns(sau pana se termina runda) asta in pofida faptului ca in rubrica informatii despre ban scrie sa contactezi pe cel care te-a banat,prin intermediul forumului,nu sa faci ticket.
    ma asteptam la mai mult de la echipa de admini crims romania si de la engine-ul de support.si inca ceva...
    mai aruncati si voi o privire stanga dreapta si aflati ce e ala un router si care sunt criterile pe care se da ban pt multi-account, in special cel care a raspuns mai sus.avand in vedere marea parte de lume care imparte netul printr-un router sau care inca a ramas la clasica retea de cartier ati putea utiliza filtrarea in functie de mac-uri, nu numai pe ip, asa cum se procedeaza la alte jocuri browser, sau macar,sa te uiti de 2 ori la cel pe care il banezi eventual sa ii si oferi posibilitatea de a explica situatia.
    si cu asta am terminat,ati pierdut un player, probabil nici primul nici ultimul.salut

  4. #4
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Salut, spune-mi te rog ID-ul ticketului trimis.


    Multumesc,
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •