Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19

Thread: Runda #57

  1. #11
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    65

    Default

    OK , mersi pentru informatie , daca se mai schimba ceva ne lasi si noua un news . THX !

  2. #12
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by Kirk View Post
    In momentul acesta este de 7 milioane - 7kk. Dar este posibil sa se mai schimbe.
    Nu trebuia sa fie deja specificat, ce facem , o luam la ghici?

    Si ca sa fiu ON...
    -Nu ma deranjeaza schimbarea numarul de zile.
    -Nu mai bine statisticile ar fi actuaizate instant? realtime...
    -Cu cat au scazut veniturile obtinute de la tarfe ? E o surpriza?
    -Daca PIMP'u are sanse mai ridicate sa gaseasca tarfe cand da spargere la Gang-ul de motociclisti... Inseamna ca orice alt caracter poate gasi tarfe doar ca nu beneficieaza de aceleasi sanse?
    -O schimbare care mi se pare inutila este cea cu schimbarea numelui din Fight Chat in Fight Club. Este un copycat care are loc peste tot , originalitate 0% , cam patetic...
    -Ziua maxima in care putem investi este ziua 100, asta mi se pare chiar ok.

  3. #13
    Guest

    Default

    Si cand va incepe aceasta noua runda?.

  4. #14
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Dublin, Ireland
    Posts
    1,432

    Default

    Runda incepe sambata 23 Iunie la ora 19:00.


    Quote Originally Posted by inenny20 View Post
    Nu trebuia sa fie deja specificat, ce facem , o luam la ghici?
    Nu o iei la ghici, joci si-ti dai seama daca e rentabil sa ai tarfe sau nu. Un joc e facut pentru ati da seama cum sa-l joci in momentul jocului, nu sa afli totul mura-n gura de la admini.

    -Nu mai bine statisticile ar fi actuaizate instant? realtime...
    Consuma resurse si ar insemna ca topul sa se schimbe la fiecare refresh.

    -Cu cat au scazut veniturile obtinute de la tarfe ? E o surpriza?
    Vezi mai sus.
    -Daca PIMP'u are sanse mai ridicate sa gaseasca tarfe cand da spargere la Gang-ul de motociclisti... Inseamna ca orice alt caracter poate gasi tarfe doar ca nu beneficieaza de aceleasi sanse?
    Corect.

    -O schimbare care mi se pare inutila este cea cu schimbarea numelui din Fight Chat in Fight Club. Este un copycat care are loc peste tot , originalitate 0% , cam patetic...
    Nu se schimba doar numele, se schimba sistemul de fight. Vezi pe Beta.
    "Power tends to corrupt, and absolute power corrupts absolutely." - The Lord Acton

  5. #15
    Guest

    Default

    Nu ar fi mai bine ca la Fight Club sa se puna ceva gen cum e acum: Respect maxim, respect minim, si sa bagi respectul si sa dai pe "Provoaca-ma" si sa poate sa iti de-a "provoaca" numai cei cu respectul cuprins intre cat ai scris tu, nu tu sa ai 6k si sa iti dea aia de 8kk provoaca... . Mi se pare cel mai bine asa! Astept raspuns

    Sau ar mai fi ceva, sa se poata transfera bani de pe un cont pe altul printr-o modalitate
    Last edited by SkullDemon; 06-21-2012 at 11:32 AM.

  6. #16
    Guest

    Default

    Sau ar mai fi ceva, sa se poata transfera bani de pe un cont pe altul printr-o modalitate [/QUOTE]
    nu vrei sa primesti si o cupa fara sa joci ... daca sar transfera bani de pe un cont pe altu cel cu mai multe relatatii ar castiga in ultimile minunte din joc

  7. #17

    Default

    Nu se va baga niciodata transferul de bani de la un jucator la altul, nu are nici un rost si s-ar ajunge la sume astronomice de respect.
    Cat despre limita la fight club, din cate am vazut s-a bagat ceva asemanator pe Beta.
    TheCrims.com Crew

  8. #18
    Guest

    Default

    aia e doar pt a gasi jucatori cu un anumit respect..dar tot poti primi provocari de la jucatori mult mai mari ca tine...

  9. #19
    Guest

    Default

    fratilor mie imi place totul joc cam din runda 5 desi am facut o lunga pauza. singurul lucru care nu imi comvine este faptul ca s-a scos bordelul si casa de toleranta si questurile alea cu politistii corupti etc. alea erau funny si te si ajutau candva..

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •