Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 2 of 2

Thread: O mica sugestie

  1. #1
    Guest

    Thumbs up O mica sugestie

    Am decis sa postez aici pentru a afla parerea voastra pentru moment !
    Nu stiu probabil a mai fost facuta aceasta sugestie .
    Nu credeti ca ar fii mai bine sa fie comprimata energia cand cumperi tarfe sau cladiri *droguri*

    Mii se pare penibil sa tot cumperi 99 cladiri fugi te droghezi iarasi revii si tot asa ... ar fii frumos sa poti sa cumperi 99 cladiri si sa folosesti doar 50 energie sau aproximativ ... e plictisitor ... la fel si in situatia tarfelor ... la fel ar fii frumos daca vrei sa vinzi sa spunem 500 cladiri sa poata fii vandute cu maxim 100 energie nu sa tot merg sa ma droghez sa-mi vand cladirile ...

    Daca tot se va dinamiza jocul si anume noile modificari aduse odata cu runda 57 cred ca ar fii frumos sa se tina cont si de aceasta sugestie !

    Multumesc Anticipat ! Ps: E doar o parere personala nu e nevoie sa tabarati pe mine acum cu reprosuri si comentarii de prost gust cum se obisnuieste !

  2. #2

    Default

    Sa vezi ce frumos era cand trebuia sa cumperi/vinzi tarfe una cate 1 si nimeni nu se plangea. Sugestie respinsa, trebuie sa fi prea lenes ca sa te duci sa incarci energia de 3-4 ori cand cumperi cladiri...
    TheCrims.com Crew

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •