Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Guest

    Default Daugiau nei vienas acc

    Kodel neileidzia zaisti su dviem acc - vienas mano , kitas - brolio. Banina iskart ka daryt?

  2. #2
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Milan - Vilnius
    Posts
    259

    Default

    Nes žaidimas yra tik su single accountais. Reikia anglų kalba parašyti bilietą pagalbos centre.
    If you never failed you never lived.

  3. #3
    Guest

    Default

    nakti gavau bana, uz #2 taisykles pazeidima. ten minima, kad draudziama zaisti daugiau uz daugiau nei 1 acc. Taip, palaikau sita taisykle, del saziningumo kitu zaideju atzvilgiu, taciau nieko nera minima apie VIENODA IP, mano name yra belaidis internetas, ir trys kompiuteriai, trys skirtingi zmones. Mano acc buvo registruotas ant kito ip, dabar kai gryzau namo atostogauti, prisijungiau, mano draugas ir pazystamas taip pat yra is sito ip uzsiregistrave ir pasijunge. Tai noreciau suzinoti, uz ka banas? Kur irodymas, kad zaidziu as vienas uz visus tuos acc (uz 3)? Taisyklese neminima, kad draudziama is vieno IP jungtis daugiau acc, arba tiek kurti. Taigi, matau cia bereikalinga BAN'a, nes nebuvo pazeista jokai taisykle, o jei buvo, tai prasau parodykit man ja, arba koreguokit taisykles, kad nebutu tokiu nesamoniu. Dabar man susitrukde ir laikas ir pats zaidimas, todel, kad patys nepadaret tai ko reikejo, kad neperspejot del tokios galimos gresmes. Veikejai kurie uzbaninti, del #2 taisykles pazeidimo: kodama, 3mk3, directx. Prasyciau suteikti atsakyma i sita klausima ir padaryti kazkoki tai spredima.

  4. #4
    Guest

    Default

    kodama sweikas kaip ir minejo amex turi parasyti kurejams laiska jog tu turi broli jus turite tik wiena pc ir norite zaisti su atskirais accountais jie tai uzfiksuos ir daugiau nebanins..laiska turi rasyti anglu kalba BUTINAI!! pagalbos centre

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •