Follow Us On Follow us on Facebook Follow us on Twitter Watch us on YouTube
Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Guest

    Default O intrebare micuta

    Adversarul tau a fugit, strigand dupa maica-sa! Ai castigat!
    Inteligenta ta a crescut cu 32.58
    Forta ta a crescut cu 235.04
    Carisma ta a crescut cu 34.3
    Toleranta ta a crescut cu 240.83
    Arma ta a facut 376 damage.

    Adversarul meu avea 38k respect ... eu 31 k ... as putea sa stiu de ce am luat asa putin skill ?

    In schimb atac unu de 30 k ... si imi ia aproape 4,5 k skill ... deci nu pot sa cred asa ceva

    ****youallnoobs --> dansu mi-a luat undeva la 4,5 - 5k skill cu respect mai mic ca mine ... spital direct ... deci e ciudat tare

    Tin sa precizez ca tot respectul meu este doar din skill ...

    Multumesc Anticipat !
    Last edited by ArTiSTu; 06-26-2012 at 02:53 PM.

  2. #2
    Guest

    Default

    Quote Originally Posted by ArTiSTu View Post
    Adversarul tau a fugit, strigand dupa maica-sa! Ai castigat!
    Inteligenta ta a crescut cu 32.58
    Forta ta a crescut cu 235.04
    Carisma ta a crescut cu 34.3
    Toleranta ta a crescut cu 240.83
    Arma ta a facut 376 damage.

    Adversarul meu avea 38k respect ... eu 31 k ... as putea sa stiu de ce am luat asa putin skill ?

    In schimb atac unu de 30 k ... si imi ia aproape 4,5 k skill ... deci nu pot sa cred asa ceva

    ****youallnoobs --> dansu mi-a luat undeva la 4,5 - 5k skill cu respect mai mic ca mine ... spital direct ... deci e ciudat tare

    Tin sa precizez ca tot respectul meu este doar din skill ...

    Multumesc Anticipat !
    eu cu 80k skill am atacat unu de 350k respect , am luat 100 skill + bulau...cum e posibil? simplu... is baloane pline de bani si skill maxim 5k pe ei

  3. #3
    Guest

    Default

    Urmarind logica crinule are dreptate, daca lui ii ia 4-5k cand il ataca cineva inseamna ca are aproximativ 50k, asta ar insemna ca omoara un cont cu 25k, din ce vad eu mai sus el nu a omorat acea persoana deci are cel putin 20-25k celalalt, asta insemnand ca trebuia sa ii ia cel putin 1-2k, asta evident daca artistul are acel skill, deci poti sa ne spui si noua artistule cat skill ai (media forta toleranta), posibil sa fie un mic bug desi nu cred.
    Last edited by vash; 06-26-2012 at 11:00 PM.

  4. #4
    Guest

    Default

    da ai dreptate... n-am citit atent in atac daca la omorat sau nu...hmm e ciudat...avand in vedere ca el zice ca are respectul numai din skill

  5. #5
    Guest

    Default

    Inteligenta 30433
    Carisma 12755
    Forta 37226
    Toleranta 27093

    Uitasem sa va spun ca am vip si credite deci am si 30% putere marita la Distrugator

    Mii se pare aiurea sincer ... de omorat nu l-am omorat .. celalalt in schimb ma rupe

  6. #6
    Guest

    Default

    32 media forta tolerana, acum numai este ca acum 2 runde cand se lua exact indiferent care era diferenta intre conturi, o mica lamurire, cu cat skillul vostru este mai apropiat cu atat se ia mai mult skill cu cat esti mai mare si esti mai aproape sa il omori cu atat iei mai putin, deci este foarte probabil ca atacu sa nu fie un bug si sa fie bun.

  7. #7
    Guest

    Default

    E ciudat si aiurea sincer sa fiu ...

    Daca este posibil nu stiu asta ... as dorii sa fie putin verificat userul care m-a atacat ... nu cred ca e in regula cu el ... am impresia ca nu joaca tocmai corect !

  8. #8
    Guest

    Default

    Cantitatea de skill care se ia nu depinde de nici un hack, nu poti modifica cat iei de pe o persoana.

  9. #9
    Guest

    Default

    Multumesc , poti inchide ... nu cred ca isi mai are rostul topicul !

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •